Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Dreame Glory Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Dreame Glory Mix Beyaz Saç Kurutma Makinesi

2 yorum

4.806,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 4806.00
Dreame Hair Glory Mix Yüksek Hızlı Saç Kurutma Makinesi, gold

Satıcı: Pandora Ticaret

5.951,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 5951.04
Dreame Hair Pocket Glory Ahd51 Saç Kurutma Makinesi Gri 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

3 5999.00
Dreame Glory Mix Saç Kurutma Makinesi Beyaz 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 5999.00
Dreame Glory Mix Gold Saç Kurutma Makinesi 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5999.00
Dreame Glory Mix Beyaz Saç Kurutma Makinesi 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 5999.00
Dreame Hair Glory Mix Yüksek Hızlı Saç Kurutma Makinesi, Beyaz

Satıcı: MediaMarkt

6.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 6000.00
Dreame Glory Mix Beyaz Saç Kurutma Makinesi renkli

Satıcı: mediamarkt

6.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 6000.00
Dreame Glory Mix Beyaz Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: MEDIAMARKT

6.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

9 6000.00
Dreame AHD51 Hair Pocket Glory Saç Kurutma Makinesi Titanyum Altın

Satıcı: Pandora Ticaret

6.444,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 6444.00
Dreame Hair Glory Mix Yüksek Hızlı Saç Kurutma Makinesi, Gold

Satıcı: Evonline

7.455,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 7455.00
Dreame 1100 W Vaccumix Dreamez Hair Glory Saç Kurutma Makinesi Beyaz , Led Gösterge +2 Yıl Garanti

Satıcı: MATT ELEKTRONİK

9.526,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 9526.50
Dreame Drmz En Güçlü Glory Saç Kurutma Makinesi Rose, Hızlı Kurutma, Negatif Iyonik Fön Makinesi,1100 W

Satıcı: MATT ELEKTRONİK

10.396,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 10396.50
Dreame Hair Dryer Glory RS AHD6A-RS Saç Kurutma Makinesi bej

Satıcı: ucboyut

12.599,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

14 12599.10

Dreame Glory Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Dreame Glory Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 1100 W
• İyon Teknolojisi Var
• Hava Filtresi Yok
• Diğer Özellikler Akıllı NTC Sıcaklık Algılama Nem Koruma

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz Rosegold
• Ağırlık 345 gr
• Asma Kancası Yok

AKSESUAR

• Difüzör Yok
• Dar Başlık Var

Dreame Glory Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.