Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Dyson Supersonic Nural Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

DYSON Supersonic Nural™ saç kurutma makinesi (Ceramic Pink)

Satıcı: ONDOKUZ

23.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 23800.00
Dyson Supersonic Nural Saç Kurutma Makinesi Ceramic Pink / Rose Gold pembe

Satıcı: mediamarkt

23.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 23999.00
DYSON Supersonic Nural™ saç kurutma makinesi (Ceramic Pink)

Satıcı: Natural Bee

24.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 24200.00
Dyson Supersonic Nural Ceramic Patina/Topaz Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: KAPLANLAR TEKNOLOJİ

24.639,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 24639.12
Dyson Supersonic Nural Saç Kurutma Makinesi (Ceramic Pink Rose Gold) Pembe

Satıcı: BERKEGRUP

24.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

5 24900.00
Dyson Supersonic Nural Saç Kurutma Makinesi (Ceramic pink / Rose gold) 24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 24999.00
Dyson Supersonic Nural™ Saç Kurutma Makinesi Ceramic Apricot 24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 24999.00
Dyson Supersonic Nural™ saç kurutma makinesi (Ceramic Pink) 24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 24999.00
Dyson Supersonic Nural™ saç kurutma makinesi (Prusya mavisi/Par 24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 24999.00
Dyson Supersonic Nural™ saç kurutma makinesi (Ceramic Apricot) 24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 24999.00
Dyson Supersonic Nural Saç Kurutma Makinesi (Strawberry Bronze) 24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

11 24999.00
Dyson Supersonic Nural Saç Kurutma Makinesi (Ceramic Pink / Rose Gold) 24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

12 24999.00
Dyson Supersonic Nural Saç Kurutma Makinesi (Ceramic Pink) 24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

13 24999.00
Dyson Supersonic Nural Saç Kurutma Makinesi (Ceramic Apricot) 24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

14 24999.00
Supersonic Nural™ Saç Kurutma Makinesi (Ceramic Apricot) 24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 25009
DYSON Supersonic Nural Saç Kurutma Makinesi (Ceramic pink / Rose gold)

Satıcı: MEDIAMARKT

25.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

16 25000.00
DYSON Supersonic Nural™ Saç Kurutma Makinesi Strawberry Bronze

Satıcı: TAŞARAVM

49.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

17 50009
Dyson Supersonic Nural Saç Kurutma Makinesi (Strawberry Bronze) Pembe

Satıcı: MARMARA STORE - Turkcell Mağazası

51.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

18 51999.00

Dyson Supersonic Nural Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Dyson Supersonic Nural Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 1600 W
• İyon Teknolojisi Var
• Hava Filtresi Var
• Diğer Özellikler Elektriklenmeyi Önleyen Başlık Geniş Dişli Tarak Başlık Hassas Kurutma Başlığı İnce Şekillendirici Başlık Saç Açma Fırçası

TASARIM

• Renk Seçenekleri Mavi Turkuaz
• Kablo Uzunluğu 174 cm
• Ağırlık 667 gr
• Genişlik 78 mm
• Yükseklik 245 mm
• Derinlik 97 mm
• Asma Kancası Yok

AKSESUAR

• Difüzör Var
• Dar Başlık Var

Dyson Supersonic Nural Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.