Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Dyson Supersonic r™ 122781 01 Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Dyson Supersonic R Saç Kurutma Makinesi Düz+Dalgalı Seramik Pembe 26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 26999.00
DYSON Supersonic r™ saç kurutma makinesi Düz+Dalgalı (Jasper Plum)

Satıcı: Dyson Türkiye

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 26999.00
DYSON Supersonic r™ saç kurutma makinesi Düz+Dalgalı (Ceramic Pink)

Satıcı: Dyson Türkiye

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 26999.00
Dyson Supersonic r™ saç kurutma makinesi - Düz+Dalgalı (Ceramic 26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 26999.00
Dyson Supersonic r™ saç kurutma makinesi - Kıvırcık+Bukleli (Ja 26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 26999.00
Dyson Supersonic r™ saç kurutma makinesi - Düz+Dalgalı (Jasper 26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 26999.00
Dyson Supersonic R Professional Ceramic Pink / Rose Gold Saç Kurutma Makinesi 26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

7 26999.00
Dyson Supersonic R saç kurutma makinesi Düz+Dalgalı T1/T2 (Ceramic Pink) 26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 26999.00
Dyson Supersonic R saç kurutma makinesi Kıvırcık+ Bukleli T3/T4 (Ceramic Pink) 26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

9 26999.00
Supersonic r™ Saç Kurutma Makinesi Kıvırcık+Bukleli (Jasper Plum) 26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 27009
Supersonic r™ Saç Kurutma Makinesi Kıvırcık+Bukleli (Ceramic Pink) 26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 27009
DYSON Supersonic R Saç Kurutma Makinesi Düz+Dalgalı Seramik Pembe

Satıcı: MEDIAMARKT

27.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 27000.00
Supersonic R™ 1600 W Saç Kurutma Makinesi İyon Teknolojisi Ve Hız Ayarı İle Kıvırcık+Bukleli

Satıcı: ASG Teknoloji

27.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 27840.00
Dyson Supersonic R™ Saç Kurutma Makinesi Düz+Dalgalı (Ceramic Pink)

Satıcı: Herşey Var

28.709,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 28709.10
Dyson Supersonic r™ saç kurutma makinesi - Düz+Dalgalı (Ceramic Pink)

Satıcı: KimSatar

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

15 30009
Dyson Supersonic r™ saç kurutma makinesi Düz+Dalgalı (Ceramic Pink)

Satıcı: Herşeyvar

32.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

16 32999.00

Dyson Supersonic r™ 122781 01 Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Dyson Supersonic r™ 122781 01 Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 1700 W
• İyon Teknolojisi Var
• Hava Filtresi Var
• Diğer Özellikler Çıkarılabilir Filtre Elektriklenmeyi Önleyen Başlık Hassas Kurutma Başlığı İnce Şekillendirici Başlık Saç Açma Fırçası

TASARIM

• Renk Seçenekleri Mor Pembe
• Asma Kancası Yok

AKSESUAR

• Difüzör Var
• Dar Başlık Var

Dyson Supersonic r™ 122781 01 Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.