Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Etap 3200S Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Etap Ee215 3200S Profesyonel Seri 2400 W Kuaför Fön Makinesi (Italyan Motor), Siyah

Satıcı: Deveyükü toptan

1.441,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 1451.12
Etap 3200S Marathon 2400 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: DİLAN OZKUL

1.424,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 1424.06
Etap 3200s 2400 W Profesyonel Saç Kurutma Makinesi + Curly Difüzör

Satıcı: shd

1.529,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 1529.10
Etap 3200S Marathon 2400 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

1.546,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 1546.00
Etap 3200S Marathon 2400 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Deveyükü

1.588,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 1588.00
Etap 3200S Marathon 2400 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

1.637,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 1637.00
Etap 3200s Profesyonel 2400 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Deveyükü

1.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 1649.00
Etap 3200s Profesyonel 2400 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: SHD BİLİŞİM ELEKTRONİK

1.669,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 1669.00
Etap 3200S Marathon 2400 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Deve Yükü

1.899,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 1899.05
Etap 3200S Marathon 2400 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Akdoganhediyelikesya

1.996,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 1996.70
Etap 3200S Profesyonel Seri 2400 W Kuaför Fön Makinesi siyah

Satıcı: DeveYukundenal

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

11 1999.00

Etap 3200S Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Etap 3200S Saç Kurutma Makinesi Ürün Ailesi

Etap 3200S (EE215) Saç Kurutma Makinesi Soğuk Hava: Yok 1.424,06 TL
Etap 3200 Plus Soğuk Hava (EE215.1) Saç Kurutma Makinesi Soğuk Hava: Var 1.471,55 TL

Etap 3200S Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2400 W
• İyon Teknolojisi Yok
• Hava Filtresi Var
• Diğer Özellikler Profesyonel AC Motor

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 555 gr
• Genişlik 218 mm
• Yükseklik 217 mm
• Derinlik 90 mm
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Yok
• Dar Başlık Var

Etap 3200S Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.