Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Etap 4030S Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Etap 4030S Profesyonel Seri 2500 Watt Kuaför Fön Makinesi

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

1.538,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 1538.22
Etap 4030S Profesyonel Seri 2500 Watt Kuaför Fön Makinesi

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

1.546,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1546.00
Etap 4030S Profesyonel Turbo 2500 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: DİLAN OZKUL

1.557,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 1557.05
Etap 4030S Profesyonel Turbo 2500 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Deve Yükü

1.557,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 1557.05
Etap 4030S Profesyonel Seri 2500 Watt Kuaför Fön Makinesi

Satıcı: Deveyükü

1.619,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 1619.00
Etap 4030S Profesyonel Seri 2500 Watt Kuaför Fön Makinesi

Satıcı: Deveyükü

1.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 1749.00
Etap 4030S Profesyonel Seri 2500 W Kuaför Fön Makinesi siyah

Satıcı: DeveYukundenal

1.769,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 1769.00
Etap 4030S Profesyonel Seri 2500 Watt Kuaför Fön Makinesi

Satıcı: Akdoganhediyelikesya

2.083,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2083.70
Etap 4030S Profesyonel Seri 2500 W Kuaför Fön Makinesi

Satıcı: akdoganhediyelikesya

2.295,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 2295.00
Etap 4030S Ionic 2500 Watt Profesyonel Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Akdoğan Hediyelik Eşya

2.492,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 2492.30
Etap 4030S Profesyonel Seri 2500 Watt Kuaför Fön Makinesi

Satıcı: akdoganhediyelikesya

2.595,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 2595.00
Etap 4030S Ionic 2500 Watt Profesyonel Saç Kurutma Makinesi ve Difüzör Başlık

Satıcı: Akdoğan Hediyelik Eşya

2.670,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 2670.64

Etap 4030S Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Etap 4030S Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2400 W
• İyon Teknolojisi Var
• Diğer Özellikler Profesyonel AC Motor

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Yok
• Dar Başlık Var

Etap 4030S Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.