Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Etap Chocolate 5000 Turbo Nano Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Etap Chocolate 5000 Turbo 2400 Watt Profesyonel Saç Kurutma (Fön) Makinesi

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

1.507,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1507.70
Etap Chocolate 5000 Turbo 2400 Watt Profesyonel Saç Kurutma (Fön) Makinesi

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

1.629,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 1629.02
Etap Chocolate 5000 Turbo 2400 Watt Profesyonel Saç Kurutma (Fön) Makinesi

Satıcı: DİLAN OZKUL

1.646,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 1646.36
Etap Chocolate 5000 Profesyonel Fön Makinesi siyah

Satıcı: DeveYukundenal

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 1799.00
Etap Chocolate 5000 Turbo 2400 Watt Profesyonel Saç Kurutma (Fön) Makinesi

Satıcı: Deve Yükü

1.899,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 1899.05
Etap Chocolate 5000 Turbo 2400 Watt Profesyonel Saç Kurutma (FÖN) Makinesi

Satıcı: Deveyükü

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 1999.00
Etap Chocolate 5000 Turbo 2400 Watt Profesyonel Saç Kurutma (Fön) Makinesi

Satıcı: Deveyükü

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 1999.00
Etap Chocolate 5000 Turbo Nano Saç Kurutma, Fön Makinesi

Satıcı: Akdoğan Hediyelik Eşya

2.135,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 2135.62
Etap Chocolate 5000 Turbo 2400 Watt Profesyonel Saç Kurutma (Fön) Makinesi Tdb-8909

Satıcı: Akdoganhediyelikesya

2.170,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2170.70
Etap Chocolate 5000 2400watt Turbo Nano İtalyan Motor Fön Makinesi ve Curly Difüzör

Satıcı: Akdoğan Hediyelik Eşya

2.492,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 2492.30
Etap Chocolate 5000 Turbo 2400 Watt Profesyonel Saç Kurutma (FÖN) Makinesi

Satıcı: akdoganhediyelikesya

2.495,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 2495.00
Etap Chocolate 5000 Profesyonel Fön Makinesi

Satıcı: akdoganhediyelikesya

2.595,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 2595.00

Etap Chocolate 5000 Turbo Nano Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Etap Chocolate 5000 Turbo Nano Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2400 W
• Hava Filtresi Yok
• Diğer Özellikler Profesyonel AC Motor Turbo Püskürtme

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Dar Başlık Var

Etap Chocolate 5000 Turbo Nano Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.