Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Etap Electra Pro Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Etap Electra Pro İonic Profesyonel Seri Kuaför Fön Makinesi (İtalyan Motor)

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

1.658,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 1658.19
Etap Electra Pro İonic Profesyonel Seri Kuaför Fön Makinesi (İtalyan Motor)

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

1.672,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1672.10
Etap Electra Pro 2500Watt İonic Profesyonel Seri Kuaför Fön Makinesi Ve Curly Difüzör (İtalyan Motor)

Satıcı: DİLAN OZKUL

1.737,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 1737.56
Etap Electra Pro 2500Watt İonic Profesyonel Seri Kuaför Fön Makinesi Ve Curly Difüzör (İtalyan Motor)

Satıcı: Deve Yükü

1.737,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 1737.56
Etap Electra Pro İonic Profesyonel Seri Kuaför Fön Makinesi (İtalyan Motor)

Satıcı: Deveyükü

1.783,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 1783.00
Etap Electra Pro İonic Profesyonel Seri Kuaför Fön Makinesi siyah

Satıcı: DeveYukundenal

1.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 1949.00
Etap Electra Pro Ionic Profesyonel Seri Kuaför Fön Makinesi (İTALYAN MOTOR)

Satıcı: Deveyükü

2.079,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2079.00
Etap Electra Pro İonic Profesyonel Seri Kuaför Fön Makinesi (İtalyan Motor)

Satıcı: Akdoganhediyelikesya

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2399.00
Etap Electra Pro İonic Profesyonel Seri Kuaför Fön Makinesi (İtalyan Motor)

Satıcı: Akdoğan Hediyelik Eşya

2.492,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2492.30
Etap Electra Pro 2500watt İonic Profesyonel Seri Kuaför Fön Makinesi ve Curly Difüzör (İtalyan Motor)

Satıcı: Akdoğan Hediyelik Eşya

2.670,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2670.64
Etap Electra Pro İonic Profesyonel Seri Kuaför Fön Makinesi

Satıcı: akdoganhediyelikesya

2.695,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 2695.00
Etap Electra Pro Profesyonel Saç Kurutma Makinesi 2500 Watt

Satıcı: akdoganhediyelikesya

2.895,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 2895.00

Etap Electra Pro Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Etap Electra Pro Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2500 W
• İyon Teknolojisi Var
• Hava Filtresi Var
• Diğer Özellikler Hızlı Kurutma 2 Adet Dar Başlık

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 590 gr
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Yok
• Dar Başlık Var

Etap Electra Pro Saç Kurutma Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Saç Kurutma Makineleri

Etap Electra Pro Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.