Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Etap Spectra Pro Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Etap EE220.1 Spectra Pro Profesyonel Seri Kuaför Fön Makinesi (İtalyan Motor), Mor

Satıcı: Deveyükü toptan

1.394,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 sn önce

1 1404
Etap Spectra Pro Profesyonel Seri İtalyan Motor 2500 Watt Yeşil Fön Makinesi

Satıcı: Deveyükü

1.304,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 1304.58
Etap Spectra Pro Kırmızı Profesyonel Seri İtalyan Motor 2500 Watt Fön Makinesi

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

1.391,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1391.10
Etap Spectra Pro Profesyonel Seri İtalyan Motor 2500 Watt Pembe Fön Makinesi

Satıcı: Deveyükü

1.394,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 1394.00
Etap Spectra Pro Pembe 2500 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

1.394,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1394.60
Etap Ee220.4 Spectra Pro Profesyonel Seri Kuaför Fön Makinesi (Italyan Motor), Beyaz

Satıcı: Deveyükü toptan

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 1409
Etap Spectra Pro Pembe Profesyonel Seri İtalyan Motor 2500 Watt Fön Makinesi

Satıcı: Deve Yükü

1.424,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 1424.05
Etap Spectra Pro Kırmızı Profesyonel Seri İtalyan Motor 2500 Watt Fön Makinesi

Satıcı: DİLAN OZKUL

1.424,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 1424.06
Etap Spectra Pro Seri 2500 W Kuaför Fön Makinesi beyaz

Satıcı: MakroReyon

1.484,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 1484.10
Etap Spectra Pro Yeşil Profesyonel Seri Italyan Motor 2500 Watt Fön Makinesi

Satıcı: Deveyükü

1.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1489.00
Etap Spectra Pro Profesyonel 2500 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Makroreyon

1.500,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1500.59
Etap Spectra Pro Pembe Profesyonel Seri Italyan Motor 2500 Watt Fön Makinesi

Satıcı: Deveyükü

1.559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 1559.00
Etap Spectra Pro Seri 2500 W Kuaför Fön Makinesi beyaz

Satıcı: DeveYukundenal

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

13 1599.00
Etap Spectra Pro Profesyonel Seri İtalyan Motor 2500 Watt Fön Makinesi

Satıcı: Akdoğan Hediyelik Eşya

2.135,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 2135.62

Etap Spectra Pro Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Etap Spectra Pro Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2500 W
• İyon Teknolojisi Yok
• Hava Filtresi Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz Kırmızı Mor Turkuaz Yeşil
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Yok
• Dar Başlık Var

Etap Spectra Pro Saç Kurutma Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Saç Kurutma Makineleri

Etap Spectra Pro Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.