Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Fakir Noble AC Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Fakir Noble Ac Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: FırsatDünyası

949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 959
Fakir Noble 2200 W AC Motor Sıcak ve Soğuk Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Fırsat Dünyası

949,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 949.05
Fakir FKR-101 Noble 2000 W Saç Kurutma Makinesi siyah

Satıcı: firsatdunyasii

989,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 989.10
Fakir Noble Ac Motor Saç Kurutma Makinesi - Siyah

Satıcı: FırsatDünyası

1.017,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 1017.00
Fakir Noble AC Motor 2200W Saç Kurutma Makinesi Difüzörlü İyonlu Profesyonel Fön Makinesi

Satıcı: Fırsat Dünyası

1.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 1149.00
Fakir Noble Ac Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Fırsat Dünyası

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1199.00
Fakir Noble Ac 2200 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: TEKNOEVDE

1.217,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 1217.10
Fakir FKR-101 Noble 2000 W Saç Kurutma Makinesi siyah

Satıcı: efes-home

1.232,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 1232.10
Fakir Noble AC Motor 2200W Saç Kurutma Makinesi Difüzörlü İyonlu Profesyonel Fön Makinesi

Satıcı: herbutceyeuygun

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 1299.00
Fakir Noble Ac Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: TeknoEvde

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1299.00
Fakir Noble 2200 W AC Motor Sıcak ve Soğuk Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: evimponcik

1.395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 1395.00
FAKIR NOBLE AC SAÇ KURUTMA MAKİNESİ 2200 WATT 2.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

12 2549.00

Fakir Noble AC Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Fakir Noble AC Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2200 W
• İyon Teknolojisi Yok
• Hava Filtresi Var
• Diğer Özellikler Profesyonel AC Motor

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Var
• Dar Başlık Var

Fakir Noble AC Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.