Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Fantom SK-2300 Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Fantom SK2300 Profesyonel Saç Kurutma Fön Makinesi Beyaz

Satıcı: Lemmoni

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 809
Fantom Sk 2300 Profesyonel Saç Kurutma Makinesi Beyaz

Satıcı: Lemmoni

869,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 869.90
Fantom 7 11 10 049FANTOM Sk 2300 Profesyonel Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Lemmoni

999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 999.90
Fantom 7 11 10 049FANTOM Sk 2300 Profesyonel Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

1.015,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 1015.55
Fantom Sk2300 Profesyonel Saç Kurutma Makinesi Siyah (8697435938927)

Satıcı: Elis Concept

1.087,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1087.50
Fantom SK 2300 Saç Kurutma Makinesi (Siyah)

2 yorum

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 1099.00
Fantom Sk 2300 Profesyonel Saç Kurutma Makinesi Beyaz

Satıcı: Lemmoni

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 1199.00
Fantom SK2300 Profesyonel Saç Kurutma Fön Makinesi siyah

Satıcı: elisgroup

1.349,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 1349.10
Fantom SK2300 Profesyonel Saç Kurutma Fön Makinesi siyah

Satıcı: Fantom

1.375,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 1375.00
FANTOM Sk 2300 Profesyonel Saç Kurutma Makinesi Siyah

Satıcı: Elis Concept

1.424,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 1424.05
Fantom Sk2300 Profesyonel Saç Kurutma Makinesi Siyah

Satıcı: Elis Concept

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 1499.00

Fantom SK-2300 Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Fantom SK-2300 Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Kablo Uzunluğu 200 cm
• Ağırlık 600 gr
• Genişlik 272 mm
• Yükseklik 214 mm
• Derinlik 93 mm
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Var
• Dar Başlık Var

Fantom SK-2300 Saç Kurutma Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Saç Kurutma Makineleri

Fantom SK-2300 Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.