Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Grundig HD 2261 Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Grundig HD 2261 Saç Kurutma Makinesi Yeşil

Satıcı: ucuzasatar

1.029,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 1029.00
Grundig Hd 2261 Katlanabilir Seyahat Tipi 1600 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: 1Mercan Ev Aletleri

1.042,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 1042.00
Grundig HD 2261 Saç Kurutma Makinesi Yeşil

Satıcı: Buevin

1.043,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 1043.68
Grundig HD-2261 1600 W Fön Makinası koyu-gri

Satıcı: ozlemdtm

1.079,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 1079.10
Grundig HD-2261 1600 W Fön Makinası koyu-gri

Satıcı: Techburada

1.133,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 1133.10
Grundıg Hd 2261 Seyahat Tip Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: BUEVİN

1.224,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 1224.02
Grundig Hd 2261 Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: ONAY

1.566,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

7 1566.00
Grundig HD 2261 Katlanabilir Seyahat Tipi 1600 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: BÜYÜKKARDEŞLER.LD

2.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 2500.00
Grundig Hd 2261 Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Arçelik Yetkili Satıcı - Abdik Tic.

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

9 2709
Grundig Hd 2261 Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Abdik Dayanıklı Tüketim Malları

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 2699.00
Grundig HD 2261 Güçlü Saç Kurutma Makinesi 2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

11 2699.00
Grundig HD 2261 Katlanabilir Saç Kurutma Makinesi 2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

12 2699.00

Grundig HD 2261 Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Grundig HD 2261 Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 1600 W
• İyon Teknolojisi Yok
• Hava Filtresi Var
• Diğer Özellikler Katlanabilir Tutma Kolu

TASARIM

• Renk Seçenekleri Yeşil
• Genişlik 180 mm
• Yükseklik 230 mm
• Derinlik 80 mm
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Yok
• Dar Başlık Var

Grundig HD 2261 Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.