Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Grundig HD 7880 Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Grundig Hd 7880 Touch Control 2200 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 1399.00
Grundig HD 7880 Touch Control 2200 W Saç Kurutma Makinesi beyaz

Satıcı: teknosa

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 1399.00
Grundig HD7880 Touch Control Saç Kurutma Makinesi (2200W.)

6 yorum

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

3 1399.00
Grundig HD 7880 Saç Kurutma Makinesi 1.399,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1409
Grundig HD 7880 Touch Control 2200 W Saç Kurutma Makinesi beyaz

Satıcı: fixon

1.529,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 1529.10
Grundig Hd 7880 Touch Control 2200 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: AtaTeknoloji

1.536,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 1536.00
Grundig Hd 7880 Touch Control 2200 W İyonlu Saç Kurutma Makinesi Beyaz

Satıcı: Fixon

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 1699.00
Grundig Hd 7880 Touch Control 2200 W İyonlu Saç Kurutma Makinesi Beyaz

Satıcı: BAKSERLTD

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 2399.00
Grundig Hd 7880 Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Altın Mobilya

2.610,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 2610.00
Grundig Hd 7880 Touch Control 2200 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: ELİT ÇEYİZ

2.941,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2941.72
GRUNDIG HD7880 2000 W SAÇ KURUTMA MAKİNESİ

Satıcı: TAŞARAVM

3.390,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 3390.15

Grundig HD 7880 Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Grundig HD 7880 Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2200 W
• İyon Teknolojisi Var
• Diğer Özellikler Led Gösterge Seramik Izgara

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Kablo Uzunluğu 100 cm
• Ağırlık 630 gr
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Dar Başlık Var

Grundig HD 7880 Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.