Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Grundig HD 8080 Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Grundıg Hd 8080 Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: ALTUNBAŞ BEYAZ EŞYA MOBİLYA VE SANAYİ

2.644,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 2644.00
Grundig

Satıcı: KARAMUSTAFA KARDEŞLER

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2699.00
Grundig Hd 8080

Satıcı: BİLECİKLİ MAĞAZALARI

2.783,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 2783.10
Grundig HD 8080 2300 W Difüzör Başlıklı Saç Kurutma Makinesi siyah

Satıcı: MarkaCenter

2.834,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 2834.10
GRUNDIG HD 8080 Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Onlinebeko

3.036,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 3036.31
Grundig HD 8080 Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Altunbaş Beyaz Eşya Mobilya

3.039,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3039.05
Grundig HD 8080 2300 W Difüzör Başlıklı Saç Kurutma Makinesi siyah

Satıcı: gumusticaretim

3.059,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 3059.10
Grundig HD 8080 Saç Kurutma Makinesi 3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

8 3199.00
Grundig HD 8080 Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

3.211,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 3211.00
Grundig HD 8080 2300 W İyonlu Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: İnci Beyaz Eşya

3.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 3290.00
Grundig HD 8080 2300 W İyonlu Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Gümüsticaretim

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 3399.00

Grundig HD 8080 Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Grundig HD 8080 Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2300 W
• İyon Teknolojisi Var
• Hava Filtresi Var
• Diğer Özellikler Profesyonel AC Motor Turbo Püskürtme Çıkarılabilir Filtre Hızlı Kurutma 2 Adet Dar Başlık

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 820 gr
• Genişlik 206 mm
• Yükseklik 278 mm
• Derinlik 91 mm
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Var
• Dar Başlık Var

Grundig HD 8080 Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.