Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Grundig HD 8082 Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Grundig Hd 8082 2300W Güçlü Ac Motorlu Saç Kurutma Makinesi 2 Kademe Hız Ayarı İle Siyah

Satıcı: 1Mercan Ev Aletleri

1.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

1 1329.00
Grundig Hd 8082 2300 W İyonlu Saç Kurutma Makinesi Siyah

Satıcı: Pro Esnaf

1.382,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 1382.30
Grundig Grundıg Hd 8082 2300W Ac Motorlu Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Pro Esnaf

1.418,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

3 1418.00
Grundig HD 8082 2300 W AC Motorlu Saç Kurutma Makinesi siyah

Satıcı: proesnaf

1.446,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 1446.98
Grundig HD 8082 2300W Ac Motorlu Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Techburada

1.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 1479.00
Grundig HD 8082 2300 W AC Motor Sıcak ve Soğuk Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Pro Esnaf

1.488,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 1488.93
Grundig HD 8082 2300 W AC Motorlu Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: whitegoodshop

1.521,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 1521.00
Grundig HD 8082 2300 W AC Motorlu Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: ProEsnaf

1.524,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 1534.88
Grundig HD 8082 2300W Ac Motorlu Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Buevin

1.559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 1559.00
Grundig Hd 8082 2300 W İyonlu Saç Kurutma Makinesi Siyah

Satıcı: TECHBURADA

1.619,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 1619.00
Grundig HD 8082 2300 W AC Motor Sıcak ve Soğuk Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: BUEVİN

1.665,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 1665.02
Grundig HD8082 Saç Kurutma Makinesi (AC Motorlu - 2300 Watt)

38 yorum

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

12 1699.00

Grundig HD 8082 Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Grundig HD 8082 Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2300 W
• İyon Teknolojisi Var
• Hava Filtresi Var
• Diğer Özellikler Profesyonel AC Motor Seramik Izgara

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Yok
• Dar Başlık Var

Grundig HD 8082 Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.