Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Hector 3500 Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Hector Hs 3500 Turbo Fön Makinesi, Siyah

Satıcı: Sachane

1.319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 1329
Hector 3500 Turbo 2400 W Fön Makinesi siyah

Satıcı: Vorteil

1.214,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 1214.10
Hector 3500 2400 W Profesyonel Turbo Fön Makinesi siyah

Satıcı: Vorteil

1.214,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 1214.10
Hector Profesyonel Fön Makinesi 3500 Turbo 2400 Watt - Mor

Satıcı: TOPRAK KOZMETİK

1.218,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 1218.00
Hector 3500 Turbo Siyah 2400 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: UğurluMarketim

1.258,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1258.70
Hector Profesyonel Fön Makinesi 3500 Turbo-siyah

Satıcı: Local Dağıtım Gıda İth İhr Tic Ltd Şti

1.275,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 1275.00
Hector Profesyonel Fön Makinesi 3500 Turbo-siyah

Satıcı: PİGMENT KOZMETİK LTD. ŞTİ.

1.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 1290.00
Hector Hb 3500 Turbo Fön Makinesi, Beyaz

Satıcı: Sachane

1.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

8 1399
Hector Turbo 3500 Profesyonel 2400 Watt Fön Makinesi Siyah

Satıcı: Yakamozexpress

1.428,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 1428.00
Hector 3500 Turbo 2400 W AC Motor Profesyonel Sıcak ve Soğuk Fön Makinesi

Satıcı: Uğurlu Marketim

1.439,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 1439.04
Hector 3500 Turbo 2400 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Uğurlu Marketim

1.439,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 1439.04
Hector 3500 Turbo Kırmızı 2400 W Fön Makinesi

Satıcı: ROYAL MUTFAK

1.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

12 1749.00
Hector 3500 Turbo Lila 2400 W Fön Makinesi

Satıcı: ROYAL MUTFAK

1.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

13 1749.00
Hector 3500 Turbo 2400 W Fön Makinesi Pembe

Satıcı: Royal Mutfak

1.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

14 1749.00

Hector 3500 Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Hector 3500 Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2400 W
• İyon Teknolojisi Yok
• Hava Filtresi Yok
• Diğer Özellikler Profesyonel AC Motor Seramik Kaplama

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz Kırmızı Mor Pembe Sarı Siyah Turkuaz Turuncu Yeşil
• Kablo Uzunluğu 300 cm
• Ağırlık 490 gr
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Yok
• Dar Başlık Var

Hector 3500 Saç Kurutma Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Saç Kurutma Makineleri

Hector 3500 Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.