Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Hector Newyork Style Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Hector Newyork Style 2400 W Fön Makinesi siyah

Satıcı: prestigegrupkozmetik

1.305,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 1305.00
Hector Newyork TurboX5 Profesyonel 2400 Watt Saç Kurtma Makinesi siyah X5syh

Satıcı: Wunderbar

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1399.00
Hector Newyork TurboX5 Profesyonel 2400 Watt Saç Kurtma Makinesi siyah X5syh

Satıcı: ŞUH

1.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1400.00
Hector Newyork Style 2400 W Fön Makinesi siyah

Satıcı: ROYALMUTFAK

1.439,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 1439.10
Hector Newyork Style Fön Makinesi 2400 W Siyah

Satıcı: ETP e-Ticaret

1.439,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1439.20
Hector Newyork Style Fön Makinesi 2400 Watt Mor

Satıcı: ETP e-Ticaret

1.439,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1439.20
Hector New York Style Turbox5 2400w Fön Makinesi - Beyaz

Satıcı: Sachane

1.445,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

7 1455
Hector Newyork Style Fön Makinesi 2400 W Siyah

Satıcı: RoyalMutfak

1.519,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 1519.05
Hector Newyork Style Fön Makinesi 2400 Watt Lila

Satıcı: ETP e-Ticaret

1.633,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 1633.27
Hector Turbo X5 Mavi 2400 W Fön Makinesi

Satıcı: ROYAL MUTFAK

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1799.00
Hector New York Style Turbox5 2400W Fön Makinesi

Satıcı: Royal Mutfak

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

11 1799.00
Hector Newyork Turbox5 Profesyonel 2400 Watt Saç Kurtma Makinesi Lila

Satıcı: Royal Mutfak

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

12 1799.00

Hector Newyork Style Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Hector Newyork Style Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2400 W
• İyon Teknolojisi Yok
• Hava Filtresi Yok
• Diğer Özellikler Profesyonel AC Motor Seramik Kaplama

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz Kırmızı Mavi Mor Pembe Sarı Siyah Turuncu
• Kablo Uzunluğu 275 cm

Hector Newyork Style Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.