Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

King KSK-437 Vilda Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

King Ksk437 Vilda Saç Kurutma Makinesi Beyaz

Satıcı: Bakser LTD

555,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 555.90
King Ksk437 Vilda 1000 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: BAKSERLTD

557,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 557.07
King KSK-437 Vilda Katlanabilir Saç Kurutma Makinası

Satıcı: NetAvantaj

584,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 584.10
King KSK-437 Vilda Katlanabilir Saç Kurutma Makinası siyah

Satıcı: KingPazarlama

585,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 585.00
King KSK 437 Vilda 1000 W AC Motor Seyahat Tipi Sıcak ve Soğuk Katlanabilir Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Burak Züccaciye

612,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 612.48
King KSK 437 Vilda 1000 W AC Motor Seyahat Tipi Sıcak ve Soğuk Katlanabilir Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: ergençler züccaciye

619,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 619.20
Kıng Ksk437 Vilda Seyahat Tipi Saç Kurutma Makinesi-Siyah

Satıcı: liserons

623,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 623.80
King KSK437 Vilda Seyehat Tipi Saç Kurutma Makinesi Siyah

Satıcı: Burak Züccaciye

678,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 678.00
King KSK437 Vilda Seyahat Tipi Saç Kurutma Makinesi-Siyah

Satıcı: King

713,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 713.36
King KSK437 Vilda Seyahat Tipi Saç Kurutma Makinesi | 1000W Güç | 2 Kademeli Hız & Isı Ayarı | Kompakt & Hafif Tasarım

Satıcı: Netavantaj

841,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

10 851.11

King KSK-437 Vilda Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

King KSK-437 Vilda Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 1000 W
• İyon Teknolojisi Yok
• Diğer Özellikler Profesyonel AC Motor

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Genişlik 10 mm
• Yükseklik 21 mm
• Derinlik 10 mm
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Yok
• Dar Başlık Var

King KSK-437 Vilda Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.