Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Philips BHD340/10 Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Philips BHD340/10 3000 Series 2100 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: KRAFT DTM

1.194,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1204
Philips BHD340/10 2100 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Pandora Ticaret

1.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

2 1189.00
Philips Saç Kurutma Makinesi Bhd 340/10 Gelişmiş Iyonik Bakım 6 Isı ve Hız Ayarı 2100 W

Satıcı: Makroreyon

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 1199.00
Philips Bhd340/10 Thermoprotect 2100W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Makroreyon

1.217,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1217.10
Philips Bhd340/10 2100 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: TEKNOEVDE

1.217,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1217.10
Philips Saç Kurutma Makinesi Bhd 340/10 Gelişmiş Iyonik Bakım 6 Isı Ve Hız Ayarı 2100 W siyah

Satıcı: otomatikportakal

1.226,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 1226.00
Philips Saç Kurutma Makinesi Bhd 340/10 Gelişmiş Iyonik Bakım 6 Isı Ve Hız Ayarı 2100 W siyah

Satıcı: MakroReyon

1.259,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 1259.10
Philips BHD340/10 ThermoProtect 2100W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Makroreyon

1.273,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 1273.09
BHD340/10 Philips Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

1.325,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 1335
BHD340/10 Philips Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Ereyon

1.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 1339
Philips BHD340/10 Saç Kurutma Mak. 2100W

Satıcı: çelik züccaciye

1.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1650.00
Philips BHD340/10 Saç Kurutma Mak. 2100W

Satıcı: Elis Concept

1.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 1650.00
Philips 3000 Series Bhd340/10 Saç Kurutucu 2100 W Mor

Satıcı: Derka Shop

1.688,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

13 1688.00
Philips 3000 Series Bhd340/10 Saç Kurutucu 2100 W Mor

Satıcı: Gelenalsin

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

14 1999.00
Philips BHD340/10 2100 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: gelenalsın

2.001,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

15 2001.09
Philips Saç Kurutma Makinesi BHD340/10 3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

16 3899.00

Philips BHD340/10 Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Philips BHD340/10 Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2100 W
• İyon Teknolojisi Yok
• Hava Filtresi Var
• Diğer Özellikler DC Motor ThermoProtect Aparatı

TASARIM

• Renk Seçenekleri Mor
• Kablo Uzunluğu 1.8 cm
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Yok
• Dar Başlık Var

Philips BHD340/10 Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.