Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Philips BHD500 Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Philips BHD500-00 ThermoShield 2100 W Motor Sıcak ve Soğuk İyonlu Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Hızlıgitti

3.016,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 3016.46
Philips Bhd500/00 Thermoshield 2100 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Hızlıgitti

3.035,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3035.40
Philips Bhd500/00 Thermoshield 2100 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Gizerler

3.046,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3046.60
Philips Bhd500/00 Thermoshield 2100 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Gizerler

3.046,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 3046.63
Philips BHD500/00 Thermoshield 2100 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: EfeFarukAvm

3.051,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 3051.00
Philips BHD500/00 Thermoshield 2100 W Saç Kurutma Makinesi beyaz

Satıcı: celikzuccaciye

3.105,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

6 3105.00
Philips BHD500-00 ThermoShield 2100 W Motor Sıcak ve Soğuk İyonlu Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: teknodeposu

3.196,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

7 3196.75
Philips 5000 Series Saç Kurutma Makinesi ThermoShield teknolojisi 2100 Walt

Satıcı: YSFHOME

3.288,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 3288.00
Philips Bhd500/10 İyonik Bakım, 3 Isı ve 2 Hız Ayarı, 2100W Saç Kurutma Makinesi 3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

9 3299.00
Philips 5000 Series Saç Kurutma Makinesi ThermoShield teknolojisi 2100 Walt

Satıcı: Philips

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 3299.00
Philips Bhd500/00 Saç Kurutma Makinesi 3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 3299.00
Philips Bhd500/00 Thermoshield 2100 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: ÇELİK ZÜCCACİYE

3.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

12 3450.00
Phılıps BHD500/00 Hair Dryer 5000 Series Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: YEŞİLYURT GROUP

3.917,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

13 3917.23
Philips BHD500 ThermoShield 2100W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: züccaciyecim

5.172,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

14 5172.66

Philips BHD500 Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Philips BHD500 Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2100 W
• İyon Teknolojisi Var
• Hava Filtresi Var
• Diğer Özellikler Aşırı Isınma Emniyeti Hızlı Kurutma

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Yok
• Dar Başlık Var

Philips BHD500 Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.