Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Powertec TR-601 Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Powertec TR-601 Fön Makinesi 799,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

1 809
Powertec Profesyonel Tr-601 Turbo 2500 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: SENA DOĞAN DTM

913,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 913.50
POWERTEC TR-601 Profesyonel Fön Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

939,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

3 949
Powertec TR-601/TR-601S Turbo Profesyonel 2500 W Saç Kurutma Makinesi siyah

Satıcı: buyukarısoy

962,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 962.10
Powertec TR-601/TR-601S Turbo Profesyonel 2500 W Saç Kurutma Makinesi siyah

Satıcı: powertecturkiye | 2061 yorum

978,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 978.00
Powertec TR 601 2500 W AC Motor Profesyonel Sıcak ve Soğuk Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

987,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 987.00
Powertec Tr-601 Profesyonel Fön Makinesi 2500Watt Performans

Satıcı: Powertec Türkiye

989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 989.00
POWERTEC TR-601 (2500 W) Turbo Professional Series Fön Makinesi & Saç Kurutma 2.7m Uzun Kablolu Yeni Versiyon

Satıcı: Powertec Türkiye

1.038,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 1038.00
POWERTEC TR-601 (2500 W) Turbo Professional Series Fön Makinesi & Saç Kurutma 2.7m Uzun Kablolu Yeni Versiyon

Satıcı: Wunderbar

1.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 1090.00
Powertec Tr 601 Saç Kurutma Fön Makinesi Siyah

Satıcı: Powertec Türkiye

1.130,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1130.00
Powertec Tr 601 Profesyonel Fön Makinesi Ve Profesyonel Fön Fırçası Siyah

Satıcı: Powertec Türkiye

1.180,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 1180.00
Powertec Tr-601 Profesyonel Fön Makinesi & Saç Kurutma Makinesi 2500W

Satıcı: Toy Fox

2.078,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

12 2078.99
Powertec Tr-601s Saç Kurutma - Fön Makinesi 2500w Perform

Satıcı: MELİFA

2.273,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 2273.19

Powertec TR-601 Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Powertec TR-601 Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2500 W
• İyon Teknolojisi Yok
• Hava Filtresi Yok
• Diğer Özellikler Profesyonel AC Motor

TASARIM

• Renk Seçenekleri Kırmızı Mavi Mor Pembe Siyah
• Kablo Uzunluğu 270 cm
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Dar Başlık Var

Powertec TR-601 Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.