Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Powertec TR-701 Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

POWERTEC TR-701 Profesyonel Saç Kurutma & Fön Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 929
Powertec TR-701 Kuaför Tipi Profesyonel Fön Makinesi 2500 Performans siyah

Satıcı: buyukarısoy

944,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 944.10
Powertec TR-701 Kuaför Tipi Profesyonel Fön Makinesi 2500 Performans siyah

Satıcı: evcibiz

946,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 946.17
Powertec Tr-701 Turbo Profesyonel 2500 W Fön Makinesi

Satıcı: Büyük Arısoy Ticaret

955,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 955.30
Büyük Arısoy Ticaret Powertec Powertech Tr 701 Fön Makinesi

Satıcı: Büyük Arısoy Ticaret

956,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 956.10
POWERTEC TR-701 Kuaför Tipi Profesyonel Fön Makinesi 2500W Performans

Satıcı: Powertec Türkiye

1.018,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 1018.00
Powertec TR 701 2500 W Motor Sıcak ve Soğuk Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

1.025,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 1025.05
POWERTEC TR-701 Kuaför Tipi Profesyonel Fön Makinesi 2500W Performans

Satıcı: Wunderbar

1.085,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 1085.00
POWERTEC TR-701 Profesyonel Fön Makinesi Performance 2500

Satıcı: Powertec Türkiye

1.092,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 1092.00
Powertec TR-701 Profesyonel Fön Makinesi

Satıcı: BKM DİZAYN

1.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 1100.00
Powertec Tr-701 Profesyonel Fön Makinesi + Hydra Berber Fön Fırçası

Satıcı: Powertec Türkiye

1.121,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 1121.00
Powertec Tr 701 Profesyonel Fön Makinesi Siyah

Satıcı: Powertec Türkiye

1.139,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 1139.00
Powertec TR-701 Profesyonel Fön Makinesi + Profesyonel Berber Fön Fırçası

Satıcı: Powertec Türkiye

1.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

13 1149.00
Powertec Tr-701 Profesyonel Fön Makinesi + Profesyonel Berber Fön Fırçası Siyah

Satıcı: Powertec Türkiye

1.180,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 1180.00
Powertec TR-701 Profesyonel Fön Makinesi Siyah

Sadece Mobilde

1.299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 1309

Powertec TR-701 Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Powertec TR-701 Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2500 W
• İyon Teknolojisi Yok
• Hava Filtresi Yok
• Diğer Özellikler 2 Adet Dar Başlık

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Kablo Uzunluğu 270 cm
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Dar Başlık Var

Powertec TR-701 Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.