Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Raks Alya Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Raks Alya Saç Kurutma Makinesi Seyahat Tipi Fön Makinası Siyah 1000 W

Satıcı: 1d3k

563,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 563.80
Raks Alya Saç Kurutma Makinesi 1000 W

Satıcı: Eksik Sepeti

616,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 616.40
Raks Alya Profesyonel Saç Kurutma Makinesi siyah

Satıcı: EksikSepeti

656,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 656.10
Raks Alya Saç Kurutma Makinesi Seyahat Tipi Fön Makinası Siyah 1000 W

Satıcı: DE-KA

690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 690.00
Raks Alya Profesyonel Saç Kurutma Makinesi Siyah 1000 W

Satıcı: 1d3k

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 699.00
Raks Alya Saç Kurutma Makinesi 1000 W

Satıcı: Eksik Sepeti

709,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 709.00
Raks Alya Profesyonel Saç Kurutma Makinesi siyah

Satıcı: 1d3k

710,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 710.10
Raks Alya 1000 Watt Beyaz Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Eksik Sepeti

729,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 729.00
Raks Alya Profesyonel Saç Kurutma Makinesi Siyah 1000 W

Satıcı: Eksik Sepeti

729,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 729.00
RAKS ALYA SAÇ KURUTMA MAKİNESİ

Satıcı: Hepsibende

757,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 757.94
Raks Alya 1000 Watt Beyaz Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Hepsibende

824,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 824.50

Raks Alya Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Raks Alya Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 1000 W
• İyon Teknolojisi Yok
• Hava Filtresi Var
• Diğer Özellikler Aşırı Isınma Emniyeti

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Asma Kancası Yok

AKSESUAR

• Difüzör Yok
• Dar Başlık Var

Raks Alya Saç Kurutma Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Saç Kurutma Makineleri

Raks Alya Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.