Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Raks Eva Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Raks Eva Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: 1d3k

937,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 937.40
Raks Eva 1600 W Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: HIZLIKAPINDA

999,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 999.60
Raks Eva Otel Tipi 1600 W Saç Kurutma Makinesi beyaz

Satıcı: 1d3k

1.170,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 1170.00
Raks Eva Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi 1600 Watt

Satıcı: HOMTİVA

1.171,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 1171.17
Raks Eva Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi 1600 Watt

Satıcı: DE-KA

1.175,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 1175.00
Raks Eva Otel Tipi 1600 W Saç Kurutma Makinesi beyaz

Satıcı: EksikSepeti

1.179,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 1179.90
Raks Eva 1600 W Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: 1d3k

1.180,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

7 1180.00
Raks Eva 1600 W Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: BAKSERLTD

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 1199.00
RAKS EVA OTEL TİPİ SAÇ KURUTMA

Satıcı: Hepsibende

1.239,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 1239.46
RAKS EVA OTEL TİPİ SAÇ KURUTMA MAKİNESİ

Satıcı: 1D3K

1.247,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

10 1247.49
Raks Eva 2200 W AC Motor Otel Tipi Sıcak ve Soğuk Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Eksik Sepeti

1.311,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 1311.00
Raks Eva 2200 W AC Motor Otel Tipi Sıcak ve Soğuk Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Hepsibende

1.348,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 1348.30

Raks Eva Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Raks Eva Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 1600 W
• İyon Teknolojisi Yok
• Hava Filtresi Yok
• Diğer Özellikler Duvara Monte Özelliği

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Kablo Uzunluğu 240 cm
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Yok
• Dar Başlık Var

Raks Eva Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.