Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Raks Lia Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Raks Lİa Katlanabilir 1000 W Seyahat Tipi Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: OVA MAGAZALARI

530,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 530.00
Lia Katlanabilir 1000 W Seyahat Tipi Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: 1d3k

548,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 548.10
Raks Lİa Katlanabilir 1000 W Seyahat Tipi Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: KUZEY PAZARLAMA

560,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 560.09
Miyo Life Raks Lia - Norda Saç Kurutma - Fön Makinesi Seyahat Tipi 1000W (4390)

Satıcı: HIZLIKAPINDA

561,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 561.20
Raks Lİa Katlanabilir 1000 W Seyahat Tipi Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: DE-KA

565,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 565.55
Raks Lia 1000 W Seyahat Tipi Saç Kurutma Makinesi fusya

Satıcı: 1d3k

585,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 585.00
Raks Lia 1000 W AC Motor Seyahat Tipi Sıcak ve Soğuk Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Kuzey Pazarlama

597,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 597.22
Raks Lia 1000 W Seyahat Tipi Saç Kurutma Makinesi fusya

Satıcı: EksikSepeti

656,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 656.10
Raks Lia 1000 W AC Motor Seyahat Tipi Sıcak ve Soğuk Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: e-koz

678,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 678.03
Raks Lia Katlanabilir Seyahat Tipi Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Kuzey Pazarlama

695,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 695.31
Raks Lia Katlanabilir Seyahat Tipi Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: 1d3k

720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 720.00
RAKS LİA SEYEHAT TİPİ SAÇ KURUTMA MAKİNESİ 1000W

Satıcı: EKSİK SEPETİ

729,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 729.00

Raks Lia Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Raks Lia Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 1000 W
• İyon Teknolojisi Yok
• Hava Filtresi Var
• Diğer Özellikler Katlanabilir Tutma Kolu Aşırı Isınma Emniyeti

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Yok
• Dar Başlık Var

Raks Lia Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.