Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Remington AC 9300 Shine Therapy PRO Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Remington Saç Kurutma Makinesi Shine Therapy Pro, 2200W AC9300

Satıcı: Gupshop

3.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 3810
Remington Shine Therapy PRO Saç Kurutma Makinesi AC9300

Satıcı: GUPSHOP

3.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 3600.00
REMİNGTON AC9300 SHINE THERAPY PRO SAÇ KURUTMA MAKİNESİ

Satıcı: TAŞARAVM

4.316,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 4316.50
Remington AC9300 Shine Therapy Pro 2200 W AC Motor Sıcak ve Soğuk Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: TAŞARAVM

4.360,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

4 4360.15
Remington Ac9300 Shine Therapy Pro AC Motor Saç Kurutma Makinesi Açık Mavi 4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 4499.00
Remington Ac 9300 Saç Kurutma Makinesi Shine Therapy Pro, 2200W Turkuaz Vigolu Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: TAŞARAVM

5.219,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 5219.10
Remington AC9300 Shine Therapy PRO Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: TAŞARAVM

5.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 5390.00
Remington AC9300 Shine Therapy PRO 2200 W Saç Kurutma Makinesi mavi

Satıcı: TAŞARAVM

6.613,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 6613.65
Remington AC9300 Shine Therapy PRO 2200 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: ernpazarlama

14.205,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 14205.60

Remington AC 9300 Shine Therapy PRO Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Remington AC 9300 Shine Therapy PRO Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2200 W
• Diğer Özellikler Profesyonel AC Motor

TASARIM

• Renk Seçenekleri Mavi
• Kablo Uzunluğu 300 cm
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Dar Başlık Var

Remington AC 9300 Shine Therapy PRO Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.