Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Remington D3015 Power Volume Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Remington D3015 Power Volume 2000 W Saç Kurutma Makinesi beyaz

Satıcı: UmutTicaret

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 1599.00
Remington D3015 Power Volume 2000 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Tıkla sipariş et

1.739,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1739.10
Remington D3015 Power Volume 2000 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: umut ticaret

1.739,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1739.10
Remington D3015 Power Volume 2000 W AC Motor Sıcak ve Soğuk Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: bilerekal

1.813,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 1813.55
Remington D3015 Power Volume 2000 W Saç Kurutma Makinesi beyaz

Satıcı: bilerekal

1.900,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1900.80
Remington D3015 Power Volume 2000 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: bilerekal

1.928,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 1928.16
Remington D3015 2000 W Beyaz – saç kurutma makinesi (Beyaz, delik Griff asmak için, 2000 W)

Satıcı: umutticaret

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

7 2009
Remington D3015 Power Volume 2000 W AC Motor Sıcak ve Soğuk Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Mordut

2.966,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 2966.40
Remington D3015 Power Volume 2000 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: YSFHOME

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 3999.00
Remington D3015 2000 W Beyaz – Saç Kurutma Makinesi (Beyaz, Delik Griff Asmak Için, 2000 W)

Satıcı: Toy Fox

4.198,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 4198.99

Remington D3015 Power Volume Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Remington D3015 Power Volume Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2000 W
• İyon Teknolojisi Var
• Diğer Özellikler Seramik Kaplama

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Var
• Dar Başlık Var

Remington D3015 Power Volume Saç Kurutma Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Saç Kurutma Makineleri

Remington D3015 Power Volume Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.