Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:

Remington D5710 Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Remington D5710 Thermacare Pro 2200W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: YeniseY

2.172,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

1 2182
Remington D5710 Thermacare Pro 2200 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: LUMİSA HOME

2.043,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 2043.60
Remington D5710 ThermaCare Pro 2200 W AC Motor Sıcak ve Soğuk Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: YeniseY

2.236,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

3 2236.26
Remington D5710 Thermacare Pro 2200 W Saç Kurutma Makinesi siyah

Satıcı: YeniseY

2.304,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 2304.00
Remington D5710 Thermacare Pro 2200 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: YeniseY

2.370,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 2370.00
D5710 Thermacare Pro 2200 W Saç Kurutma Makinesi 2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2509
Remington D5710 Thermacare Saç Kurutma Makinesi 2200 W

Satıcı: SALMANLI

2.913,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

7 2913.60
Remington D5710 Thermacare Pro 2200 W Saç Kurutma Makinesi siyah

Satıcı: SALMANLI

3.014,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 3014.10
Remington D5710 ThermaCare Pro 2200 W AC Motor Sıcak ve Soğuk Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: TAŞARAVM

3.199,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

9 3199.72
Remington D5710 Thermacare Pro 2200 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: SALMANLI

3.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 3349.00
Remington D5710 Thermacare Pro 2200 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Lumisa Home

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 3499.00
Remington D5710 Thermacare Pro 2200W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Toy Fox

4.544,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 4544.99

Remington D5710 Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Remington D5710 Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2200 W
• Diğer Özellikler Profesyonel AC Motor

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Kablo Uzunluğu 200 cm
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Var
• Dar Başlık Var

Remington D5710 Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.