Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Rowenta Compact Pro+ CV6930 Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Rowenta Compact Pro+ CV6930 2200 W Saç Kurutma Makinesi Siyah 1.599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

1 1609
Rowenta Compact Pro+ CV6930 2200 W Saç Kurutma Makinesi 1.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1849.00
Rowenta CV6930 Compact Pro+ AC Motor 2200 Watt Saç Kurutma Makinesi - Siyah

Satıcı: Buevin

1.861,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 1861.51
Rowenta Cv6930 2200 Watt Saç Kurutma

Satıcı: Derkashop

2.000,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 2000.10
Rowenta Cv6930 Compact Pro + Profesyonel Ac Motor 2200 Watt Saç Kurutma Makinesi siyah

Satıcı: incehesap

2.024,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 2024.10
Rowenta Compact Pro+ Cv6930 2200 W Sac Kurutma Mak

Satıcı: hedefmarket

2.034,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 2034.70
Rowenta Cv6930 Compact Pro + Profesyonel Ac Motor 2200 Watt Saç Kurutma Makinesi siyah

Satıcı: vebingo

2.185,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 2185.78
Rowenta CV6930 Compact Pro+ Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: incehesap

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 2199.00
Rowenta CV6930 Compact Pro+ AC Motor 2200 Watt Saç Kurutma Makinesi - Siyah

Satıcı: incehesap

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 2299.00
Rowenta CV6930 Compact Pro+ Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Buevin

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 2299.00
Rowenta CV6930 Compact Pro + Profesyonel Ac Motor 2200 Watt Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: BUEVİN

2.351,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

11 2351.03
Rowenta CV6930 Compact Pro + Profesyonel Ac Motor 2200 Watt Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: vebingo

2.392,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

12 2392.67
Rowenta Cv6930 Compact Pro+ Saç Kurutma Makinesi Siyah 3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

13 3099.00
Rowenta Cv6930 Compact Pro+ Saç Kurutma 3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

14 3099.00
Rowenta CV6930 Compact Pro+ Saç Kurutma Makinesi Siyah

2 yorum

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

15 3099.00

Rowenta Compact Pro+ CV6930 Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Rowenta Compact Pro+ CV6930 Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2200 W
• İyon Teknolojisi Yok
• Hava Filtresi Var
• Diğer Özellikler Profesyonel AC Motor Çıkarılabilir Filtre Hızlı Kurutma

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Var
• Dar Başlık Var

Rowenta Compact Pro+ CV6930 Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.