Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Rowenta Ultimate Experience Maestria CV9920 Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Rowenta Ultimate Experience Maestria Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Tefal

5.439,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 5439.15
Rowenta Ultimate Experience Maestria Saç Kurutma Makinesi siyah

Satıcı: tefal

5.439,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5439.15
Rowenta Ultimate Experience Maestria Saç Kurutma Makinesi siyah

Satıcı: ayzelektronik

5.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 5449.00
Rowenta Ultimate Experience Maestria CV9920 2000 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

5.902,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

4 5902.95
Rowenta Ultimate Experience Maestria Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Buevin

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 5999.00
Rowenta Ultimate Experience Maestria Saç Kurutma Makinesi - 1830009342

Satıcı: bilerekal

6.126,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 6126.55
Rowenta Ultimate Experience Maestria CV9920 2000 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

6.174,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 6174.35
Rowenta Maestria Hair Dryer Saç Kurutma Makinesi 6.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 6199.00
Rowenta Ultimate Experience Maestria Saç Kurutma Makinesi - 1830009342

Satıcı: MEDIAMARKT

6.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 6200.00
Rowenta Ultimate Experience Maestria CV9920 2000 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: bilerekal

6.335,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 6335.04
Rowenta CV9920 Ultimate Experience Maestria saç kurutma makinesi, 2000 Watt, 6 ayar, ultra hafif, uzun parlaklık, soğuk hava düğmesi, 5 mm + 9 mm konsantre, hacim difüzörü, siyah/bakır

Satıcı: Tefal - Rowenta - WMF Türkiye

6.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

11 6409
Rowenta Maestria Hair Dryer 8.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

12 8099.00

Rowenta Ultimate Experience Maestria CV9920 Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Rowenta Ultimate Experience Maestria CV9920 Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2000 W
• İyon Teknolojisi Var
• Hava Filtresi Var
• Diğer Özellikler Çıkarılabilir Filtre Saklama Çantası

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Kablo Uzunluğu 180 cm
• Ağırlık 385 gr
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Var
• Dar Başlık Var

Rowenta Ultimate Experience Maestria CV9920 Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.