Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Sinbo SHD-7093 Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Sinbo SHD-7093 2000 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Kuzey Pazarlama

553,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 553.83
Sinbo Shd-7093 Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Kuzey Pazarlama

579,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 579.00
Sinbo Shd-7093 Saç Kurutma Makinesi Kırmızı

Satıcı: Kuzey Pazarlama

594,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 594.03
Sinbo Shd-7093 Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Kuzey Pazarlama

595,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 595.00
Sinbo Shd-7093 Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: KUZEY PAZARLAMA

579,38 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 589.38
Sinbo Shd-7093 Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Kuzey Pazarlama

639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 639.00
Sinbo SHD-7093 Saç Kurutma Makinesi Siyah siyah

Satıcı: kuzeypazarlama

677,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 677.79
Sinbo Shd-7093Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: PEKDEMİR SÜPERMARKET

809,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 809.00
Sinbo SHD-7093 Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: LOT

891,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 891.00
Sinbo Shd-7093 Saç Kurutma Makinesi Kırmızı

Satıcı: Pekdemir Süpermarket

899,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 899.90
Sinbo SHD-7093 2000 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Pekdemir Süpermarket

999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 999.90
Sinbo Kırmızı Saç Kurutma Fön Makinesi SHD-7093 Sinbo

Satıcı: Gönder Gönder Gelsin

1.138,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 1138.36

Sinbo SHD-7093 Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Sinbo SHD-7093 Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2000 W
• İyon Teknolojisi Yok
• Hava Filtresi Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Kırmızı
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Var
• Dar Başlık Var

Sinbo SHD-7093 Saç Kurutma Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Saç Kurutma Makineleri

Sinbo SHD-7093 Saç Kurutma Makinesi Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Metehan D******** Profil Resmi

1 yorum

Metehan D******** İşinizi rahatlıkla görür.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.