Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Valera Black Swiss Light 5400 Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Valera Swiss Black Swiss Light 5400 Iyonlaştırıcılı Hava Yoğunlaştırıcılı Ultra Sessiz Katlanabilir Profesyonel Saç Kurutma Makinesi 1800

Satıcı: PRESTON

2.958,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 2958.00
Valera Black Swiss Light 5400 Iyonlaştırıcılı Hava Yoğunlaştırıcılı Ultra Sessiz Katlanabilir Profesyonel Saç Kurutma Makinesi 2000W Siyah

Satıcı: PRESTON

2.958,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 2958.00
Valera Black Swiss Light 5400 Iyonlaştırıcılı Hava Yoğunlaştırıcılı Ultra Sessiz Katlanabilir Profesyonel Saç Kurutma Makinesi 2000W Siyah + DSL Difüzör Hediyeli

Satıcı: PRESTON

3.060,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 3060.00
Valera Black Swiss Light 5400 İyonlaştırıcılı Hava Yoğunlaştırıcılı Ultra Sessiz Katlanabilir Profesyonel 1800 W Saç Kurutma Makinesi Siyah

Satıcı: PRESTON

3.127,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 3127.50
Valera Black Swiss Light 5400 Iyonlaştırıcılı Sessiz Katlanabilir Profesyonel Saç Kurutma

Satıcı: PRESTON

3.366,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 3366.00
BRF Nacario Valera Swiss Light 5400 fold-Away Ionic – 2000 W, Mod.: SL 5400 T, profesyonel saç kurutma m

Satıcı: PRESTON

3.366,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 3366.00
Valera Swiss Light 5400 fold-Away Ionic – 2000 W, Mod.: SL 5400 T, profesyonel saç kurutma makinesi, iyon-jeneratör, Swiss Made – Ultra hafif ve dar Ondulierduese bilgisayarların ile

Satıcı: PRESTN

3.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 3410
Valera Black Swiss Light 5400 Iyonlaştırıcılı Hava Yoğunlaştırıcılı Ultra Sessiz Katlanabilir Profesyonel Saç Kurutma Makinesi 2000W Siyah + DSL Difüzör Hediyeli

Satıcı: PRESTON

3.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 3400.00
Valera Black Swiss Light 5400 İyonlaştırıcılı Hava Yoğunlaştırıcılı Ultra Sessiz Katlanabilir Profesyonel 1800 W Saç Kur

Satıcı: PRESTON

3.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 3400.00

Valera Black Swiss Light 5400 Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Valera Black Swiss Light 5400 Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2000 W
• İyon Teknolojisi Var
• Hava Filtresi Var
• Diğer Özellikler Katlanabilir Tutma Kolu Aşırı Isınma Emniyeti DC Motor

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 390 gr
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Yok
• Dar Başlık Var

Valera Black Swiss Light 5400 Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.