Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Valera EP2010 EQ RC Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Valera Epower Ep2010 Eq Rc Dry Smart - Profesyonel 1600 W Iyonik Saç Kurutma Makinası, Beyaz

Satıcı: PRESTON

6.176,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 6176.10
Valera Epower Ep2010 Eq Rc Dry Smart - Profesyonel 1600 W İyonik Saç Kurutma Makinesi Beyaz

Satıcı: PRESTON

6.389,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 6389.10
Valera Epower 2010 Eq Rc D Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: PRESTN

7.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

3 7109
Valera Epower EP2010 Eq Rc Dry Smart - Profesyonel 1600 W Iyonik Saç Kurutma Makinası, Beyaz

Satıcı: PRESTON

7.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 7099.00
Valera Epower Ep2010 Eq Rc Dry Smart Profesyonel 1600 W Iyonik Kuaför Saç Kurutma Makinası Beyaz

Satıcı: PRESTON

7.177,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 7177.50
Valera Epower Ep2010 Eq Rc Dry Smart - Profesyonel 1600 W Iyonik Saç Kurutma Makinası, Beyaz +Optima Bar Yatay Eksen Ayarlı Düz Ayna Hediyeli

Satıcı: PRESTON

7.394,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 7394.10
Valera Epower EP2010 Eq Rc Dry Smart - Profesyonel 1600 W Iyonik Saç Kurutma Makinası, Beyaz +Optima Bar Yatay Eksen Ayarlı Düz Ayna Hediyeli

Satıcı: PRESTON

7.649,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 7649.10
Valera Epower EP2010 Eq Rc Dry Smart - Profesyonel 1600 W Iyonik Saç Kurutma Makinası, Beyaz +Optima Bar Yatay Eksen Ayarlı Düz Ayna Hediyeli

Satıcı: PRESTON

8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 8499.00

Valera EP2010 EQ RC Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Valera EP2010 EQ RC Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 1600 W
• İyon Teknolojisi Var
• Hava Filtresi Var
• Diğer Özellikler DC Motor Saklama Çantası

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Yok
• Dar Başlık Var

Valera EP2010 EQ RC Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.