Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MehmetTatlıKuaför
4.449,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
1 4449.11 Ventoso V3 Prestige Brushless & Ionic 2.0 2500 W Profesyonel Fön Makinesi Altaic Blue - GümüşSatıcı: MehmetTatlıKuaför
4.449,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
2 4449.11 Ventoso V3 Prestige Brushless & Ionic 2.0 2500 W Profesyonel Fön Makinesi Gokturk RedSatıcı: Mehmet Tatlı Kuaför
4.899,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 4899.02 Ventoso V3 Prestige Brushless & Ionic 2.0 2500w Profesyonel Fön Makinesi Altaıc Blue PRESTIGESatıcı: Mehmet Tatlı Kuaför
4.899,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
4 4899.02 Ventoso V3 Prestige Brushless Ionic 2.0 2500 W Profesyonel Fön Makinesi Göktürk RedSatıcı: MehmetTatlıKuaför
4.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 4999.00 Ventoso V3 Prestige Brushless Ionic 2.0 2500 W Profesyonel Fön Makinesi Altaic BlueSatıcı: MehmetTatlıKuaför
4.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
6 4999.00