Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Wahl 3402-0470 Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Wahl 3402-0470 Seyahat tipi Saç Kurutma (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 648,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 658.9
Wahl 3402-0470 Seyahat Tipi Saç Kurutma Makinesi 927,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 937
Wahl 1000 W Seyahat Tipi Saç Kurutma Makinesi siyah

Satıcı: ROYALMUTFAK

1.034,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 1034.10
Wahl 3402-0470 Seyahat Tipi Mini Saç Kurutma Makinesi Yüksek Performans

Satıcı: Royal Mutfak

1.043,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1043.10
Wahl 3402-0470 Seyahat Tipi Mini Saç Kurutma Makinesi Yüksek Performans

Satıcı: Yakamozexpress

1.057,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 1057.08
Wahl 3402 0470 1000 W AC Motor Seyahat Tipi Sıcak ve Soğuk Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: RoyalMutfak

1.129,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

6 1129.55
Wahl 3402-0470 Seyahat Tipi Mini Saç Kurutma Makinesi Yüksek Performans

Satıcı: İnsis Bilişim

1.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 1149.00
Wahl 3402-0470 Seyahat Tipi Mini Saç Kurutma Makinesi Yüksek Performans

Satıcı: AFM Tech

1.170,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 1170.00
Wahl 3402-0470 Seyahat Tipi Mini Saç Kurutma Makinesi Yüksek Performans

Satıcı: Royal Mutfak

1.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 1189.00
wahl 3402-0470 Seyahat Tipi Mini Saç Kurutma Makinesi Yüksek Performans

Satıcı: ROYAL MUTFAK

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 1199.00
Wahl 1000 W Seyahat Tipi Saç Kurutma Makinesi siyah

Satıcı: MutCepHane

1.259,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 1259.10

Wahl 3402-0470 Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Wahl 3402-0470 Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 1000 W
• Diğer Özellikler Katlanabilir Tutma Kolu Saklama Çantası

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 300 gr
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Var
• Dar Başlık Var

Wahl 3402-0470 Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.