En Düşük Isı:
150 °C
En Yüksek Isı:
230 °C
Çap:
38 mm
Kaplama Malzemesi:
Seramik
Isı Ayarı:
Var
Sesli Uyarı:
Yok
Kilit Sistemi:
Var
Ekran:
Var

Arzum AR 5081 Prostyle Gold Saç Düzleştirici Fiyatları

Arzum Ar5081 Saç Düzleştirici

Satıcı: kipaş avm

1.869,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 1869.60
Arzum AR5081 Prostyle Gold Geniş Saç Düzleştirici siyah

Satıcı: buyukfirsat

1.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 1980.00
Arzum Ar5081 Prostyle Siyah Gold Geniş 1800W Saç Düzleştici

Satıcı: Ayyıldız Giyim Kozmetik

2.009,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 2009.70
Arzum AR5081 Prostyle Gold Geniş Saç Düzleştirici siyah

Satıcı: AYYILDIZGİYİMKOZ

2.079,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 2079.00
Arzum AR5081 Saç Düzleştirici | Seramik Plaka, Hızlı Isınma, Profesyonel Düzleştirme

Satıcı: Kipaş Avm

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 2199.00
Arzum Ar5081 Prostyle Gold Geniş Seramik Plaka Saç Düzleştirici

Satıcı: EV ALET TREND

2.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 2400.00
Arzum Ar5081 Prostyle Gold Geniş Seramik Plaka Saç Düzleştirici

Satıcı: BÜYÜK FIRSAT

2.420,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 2420.00
Arzum AR5081 ProStyle Seramik Dijital Ekranlı Saç Düzleştirici

Satıcı: ADIBELLİ TİCARET

2.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 2500.00
Arzum Ar5081 Prostyle Gold Geniş Seramik Plaka Saç Düzleştirici

Satıcı: teknodeposu

5.279,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 5279.12

Arzum AR 5081 Prostyle Gold Saç Düzleştirici Fiyat Geçmişi

Arzum AR 5081 Prostyle Gold Saç Düzleştirici Temel Özellikleri

150 °C
230 °C
Çap:
38 mm
Seramik
Var
Yok
Var

Arzum AR 5081 Prostyle Gold Saç Düzleştirici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Saç Düzleştirici
• Cihaz İşlevi Düzleştirme
• Isı Ayarı Var
• En Düşük Isı 150 °C
• En Yüksek Isı 230 °C
• Hızlı Isınma Var
• Isınma Süresi 60 sn
• Sesli Uyarı Yok
• Kilit Sistemi Var
• Diğer Özellikler Asma Halkası Dönebilen Kablo Otomatik Kapanma

TASARIM

• Ekran Var
• Çap 38 mm
• Kaplama Malzemesi Seramik
• Renk Siyah

Arzum AR 5081 Prostyle Gold Saç Düzleştirici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.