Isı Kademesi:
10 kademe
En Düşük Isı:
140 °C
En Yüksek Isı:
230 °C
Kaplama Malzemesi:
Seramik
İyon Özelliği:
Var
Sesli Uyarı:
Yok
Kilit Sistemi:
Yok
Ekran:
Var

Arzum AR5021 Vanessa Saç Düzleştirici Fiyatları

Arzum Vanessa Saç Düzleştirici Keratin ve Argan Yağı Katkılı Seramik Plaka, 10 Isı Ayarı, Vizon

Satıcı: evevim

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

1 1499.00
Arzum Vanessa Saç Düzleştirici Keratin ve Argan Yağı Katkılı Seramik Plaka, 10 Isı Ayarı, Vizon

Satıcı: BFP

1.515,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1515.00
Arzum AR5021 Vanessa Saç Düzleştirici Kahverengi kahverengi

Satıcı: LinaHome

1.589,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 1589.50
Arzum Ar5021 Vanessa Seramik Saç Düzleştirici

Satıcı: LİNAHOME

1.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 1649.00
Arzum Vanessa Saç Düzleştirici Ar5021 Vizon

Satıcı: burjuna

1.652,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1652.10
Arzum AR5021 Vanessa Sac Düzleştirici, Max 230° Sıcaklık, Vizon

Satıcı: LinaHome

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 1809
Arzum AR5021 Vanessa Seramik Dijital Ekranlı İyonlu Saç Düzleştirici

Satıcı: LİNAHOME

1.861,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1861.02
Arzum Ar5021 Vanessa Seramik Saç Düzleştirici

Satıcı: Gizerler

1.916,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1916.10
Arzum Ar5021 Vanessa Seramik Saç Düzleştirici

Satıcı: Gizerler

2.202,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 2202.37
Arzum AR5021 Vanessa Seramik Dijital Ekranlı İyonlu Saç Düzleştirici

Satıcı: Arzum

2.631,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 hafta önce

10 2631.91
Arzum AR5021 Vanessa Saç Düzleştirici Kahverengi kahverengi

Satıcı: eviyota

2.519,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 2519.10

Arzum AR5021 Vanessa Saç Düzleştirici Fiyat Geçmişi

Arzum AR5021 Vanessa Saç Düzleştirici Temel Özellikleri

10 kademe
140 °C
230 °C
Seramik
Var
Yok
Var

Arzum AR5021 Vanessa Saç Düzleştirici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Saç Düzleştirici
• Cihaz İşlevi Düzleştirme
• Isı Kademesi 10 kademe
• En Düşük Isı 140 °C
• En Yüksek Isı 230 °C
• İyon Özelliği Var
• Sesli Uyarı Yok
• Kilit Sistemi Yok
• Diğer Özellikler Keratin ve Argan Teknolojisi Otomatik Kapanma Soğuk Uç

TASARIM

• Ekran Var
• Kaplama Malzemesi Seramik
• Renk Kahverengi

Arzum AR5021 Vanessa Saç Düzleştirici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.