En Düşük Isı:
120 °C
En Yüksek Isı:
200 °C
Çap:
25 mm
Kaplama Malzemesi:
Seramik
İyon Özelliği:
Yok
Sesli Uyarı:
Yok
Kilit Sistemi:
Yok
Ekran:
Yok

Arzum AR5022 Vanessa Saç Maşası Fiyatları

Arzum Vanessa Saç Maşası Keratin ve Argan Yağı Katkılı Seramik Plaka 25mm Vizon - AR5022

Satıcı: hesaplimagaza

1.289,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 1289.75
Arzum AR5022 Vanessa 25 mm Seramik Saç Maşası

Satıcı: HESAPLI MAĞAZA

1.367,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 1367.91
Arzum AR5022 Vanessa Saç Maşası, Vizon

Satıcı: hesapliurunler

1.459,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

3 1469.9
Arzum AR5022 Vanessa Saç Maşası vizon

Satıcı: hesaplimagaza

1.544,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 1544.90
Arzum Ar5022 Vanessa 25 Mm Saç Maşası

Satıcı: Hesaplı Ürünler

1.574,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1574.60
Arzum AR5022 Vanessa 25 mm Saç Maşası

Satıcı: Hesaplı Mağaza

1.584,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 1584.90
Arzum AR5022 Vanessa Saç Maşası vizon

Satıcı: Gittigider

1.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 1700.00
Arzum AR5022 Vanessa 25 mm Seramik Saç Maşası

Satıcı: Kipaş Avm

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 1999.00
Arzum Vanessa Saç Maşası Keratin ve Argan Yağı Katkılı Seramik Plaka 25mm Vizon - AR5022

Satıcı: HerKeseye

2.119,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 2119.05
Arzum Ar5022-1 Vanessa Saç Maşası

Satıcı: TAŞARAVM

2.427,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2427.30

Arzum AR5022 Vanessa Saç Maşası Fiyat Geçmişi

Arzum AR5022 Vanessa Saç Maşası Temel Özellikleri

120 °C
200 °C
Çap:
25 mm
Seramik
Yok

Arzum AR5022 Vanessa Saç Maşası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Saç Maşası
• Cihaz İşlevi Bukle
• En Düşük Isı 120 °C
• En Yüksek Isı 200 °C
• Hızlı Isınma Yok
• İyon Özelliği Yok
• Sesli Uyarı Yok
• Kilit Sistemi Yok
• Diğer Özellikler Asma Halkası Emniyet Ayağı Keratin ve Argan Teknolojisi Soğuk Uç

TASARIM

• Ekran Yok
• Çap 25 mm
• Kaplama Malzemesi Seramik
• Renk Vizon

Arzum AR5022 Vanessa Saç Maşası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.