En Düşük Isı:
150 °C
En Yüksek Isı:
230 °C
Kaplama Malzemesi:
Seramik
İyon Özelliği:
Yok
Kilit Sistemi:
Var
Ekran:
Var

Arzum AR5062 Bellisima Saç Düzleştirici Fiyatları

Arzum AR5062 Bellissima Creativity Glossy Sac Düzleştirici, Pembe

Satıcı: YeniseY

1.853,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

1 1863.62
Arzum Bellissima AR5062 Creativity Glossy Seramik Saç Düzleştirici - Hızlı Isınma & LED Ekran

Satıcı: YeniseY

1.804,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1804.05
Arzum Bellisima Saç Düzleştirici Ar5062 Creativity Glossy Pembe 204Dserı

Satıcı: Parlasun

1.826,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1826.10
Arzum AR5062 Bellissima Creativity Glossy Seramik Saç Düzleştirici

Satıcı: YeniseY

1.908,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 1908.17
Arzum AR5062 Bellissima Creativity Glossy Saç Düzleştirici Pembe pembe

Satıcı: YeniseY | 14 yorum

1.966,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 1966.16
Arzum Ar5062 Bellissima Creativity Glossy Seramik Saç Düzleştirici

Satıcı: TEKNOEVDE

2.348,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2348.10
Arzum AR5062 Bellissima Creativity Glossy Saç Düzleştirici Pembe pembe

Satıcı: teknoevde

2.519,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 2519.10
Arzum AR5062 Bellissima Creativity Glossy Seramik Saç Düzleştirici

Satıcı: TeknoEvde

2.659,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 2659.05
Arzum Ar5062 Bellisima Creativity Glossy Saç Düzleştiricisi

Satıcı: TeknoEvde

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 2699.00
Arzum Ar5062 Bellisima Creativity Glossy Saç Düzleştiricisi

Satıcı: Parlasun

2.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 2750.00

Arzum AR5062 Bellisima Saç Düzleştirici Fiyat Geçmişi

Arzum AR5062 Bellisima Saç Düzleştirici Temel Özellikleri

150 °C
230 °C
Seramik
Yok
Var

Arzum AR5062 Bellisima Saç Düzleştirici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Saç Düzleştirici
• Cihaz İşlevi Düzleştirme
• En Düşük Isı 150 °C
• En Yüksek Isı 230 °C
• Hızlı Isınma Var
• İyon Özelliği Yok
• Kilit Sistemi Var
• Diğer Özellikler Asma Halkası

TASARIM

• Ekran Var
• Kaplama Malzemesi Seramik
• Renk Pembe

Arzum AR5062 Bellisima Saç Düzleştirici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.