Isı Kademesi:
9 kademe
En Düşük Isı:
120 °C
En Yüksek Isı:
200 °C
Çap:
16 mm
Kaplama Malzemesi:
Seramik
Isı Ayarı:
Var
İyon Özelliği:
Yok
Sesli Uyarı:
Var

Arzum AR5079 Trendcare Wag Saç Maşası Fiyatları

Arzum AR5079 Trendcare 16 mm Seramik Wag Saç Maşası

Satıcı: Kolaysepet

1.899,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 1899.05
Arzum Trendcare Seramik Wag Maşa 16Mm Antrasit - Ar5079

Satıcı: KolaySepet

1.913,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1913.10
Arzum AR5079 Trendcare Seramik Saç Maşası 16 mm, 9 Kademeli Isı Ayarlı Wag Maşa, Antrasit antrasit

Satıcı: kolaysepet | 121 yorum

2.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 2149.00
Arzum AR5079 Trendcare Seramik Saç Maşası 16 mm, 9 Kademeli Isı Ayarlı Wag Maşa, Antrasit

Satıcı: Kolaysepet

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

4 2299.00
Arzum Ar5079 Trendcare Wag Maşası - Antrasit

Satıcı: MutluEv-HappyHouse

2.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

5 2439.00
Arzum AR5079 Trendcare 16 mm Seramik Wag Saç Maşası

Satıcı: bilerekal

2.443,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 2443.06
Arzum AR5079 Trendcare Seramik Saç Maşası 16 mm, 9 Kademeli Isı Ayarlı Wag Maşa, Antrasit antrasit

Satıcı: bilerekal

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 2799.00
Arzum 200 Derece Ar5079 Trendcare Wag Maşası - Antrasit C / F Gri İnce Bukle 3 Yıl Resmi Distribütör Gara

Satıcı: Herşey Var

3.131,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 3131.10
Arzum AR5079 Trendcare 16 mm Seramik Wag Maşa

Satıcı: Han Bilişim

3.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 3200.00
Arzum AR5079 Trendcare 16 mm Seramik Wag Maşa

Satıcı: EnSonu

3.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 3249.00

Arzum AR5079 Trendcare Wag Saç Maşası Fiyat Geçmişi

Arzum AR5079 Trendcare Wag Saç Maşası Temel Özellikleri

9 kademe
120 °C
200 °C
Çap:
16 mm
Seramik
Var
Yok
Var
Kilit Sistemi:
Var
Ekran:
Var

Arzum AR5079 Trendcare Wag Saç Maşası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Saç Maşası
• Cihaz İşlevi Bukle
• Isı Ayarı Var
• Isı Kademesi 9 kademe
• En Düşük Isı 120 °C
• En Yüksek Isı 200 °C
• Hızlı Isınma Var
• Isınma Süresi 45 sn
• İyon Özelliği Yok
• Sesli Uyarı Var
• Kilit Sistemi Var
• Diğer Özellikler Asma Halkası Eşit Isı Dağılımı Otomatik Kapanma Soğuk Uç Zaman Ayarı

TASARIM

• Ekran Var
• Çap 16 mm
• Kaplama Malzemesi Seramik
• Renk Antrasit

Arzum AR5079 Trendcare Wag Saç Maşası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.