Astra F998B Saç Maşası

Çap:
22 mm
Isı Ayarı:
Var
İyon Özelliği:
Yok
Sesli Uyarı:
Yok
Kilit Sistemi:
Yok
Ekran:
Yok

Astra F998B Saç Maşası Fiyatları

Astra F998b-9Mm Profesyonel Saç Şekillendirici Maşa

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

1.655,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

1 1655.50
Astra F998b-13 Mm Saç Maşası

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

1.668,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

2 1668.70
Astra F998B-13 mm Saç Maşası

Satıcı: Deve Yükü

1.709,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 1709.05
Astra F998B-13 mm Saç Maşası

Satıcı: DİLAN OZKUL

1.709,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 1709.05
Astra F998B-13 mm Saç Maşası

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

1.722,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 1722.78
Astra F998B-9mm Profesyonel Saç Şekillendirici Maşa

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

1.732,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 1732.98
Astra F998b (38 MM) Profesyonel Saç Sekillendirici Masa

Satıcı: ŞUH

1.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 1900.00
Astra F998b (28 MM) Profesyonel Saç Şekillendirici Maşa

Satıcı: MARKAM STORE

1.909,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 1909.00
ASTRA Saç Maşası, F998B, 13 Mm

Satıcı: NAZE KOZMETİK

2.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 sn önce

9 2260
ASTRA Saç Maşası, F998B, 16 Mm

Satıcı: NAZE KOZMETİK

2.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

10 2260
Astra Profesyonel Saç Şekillendirici Maşa F998B 38mm

Satıcı: NAZE KOZMETİK

2.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

11 2260
Astra F998B Profesyonel 19 MM Şekillendirici Saç Maşası siyah

Satıcı: ETP_Eticaret

2.698,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 2698.70
Astra F998B Profesyonel 28 MM Şekillendirici Saç Maşası siyah

Satıcı: ETP_Eticaret

2.698,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 2698.70

Astra F998B Saç Maşası Fiyat Geçmişi

Astra F998B Saç Maşası Temel Özellikleri

Çap:
22 mm
Var
Yok

Astra F998B Saç Maşası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Saç Maşası
• Cihaz İşlevi Bukle
• Isı Ayarı Var
• İyon Özelliği Yok
• Sesli Uyarı Yok
• Kilit Sistemi Yok
• Diğer Özellikler Dönebilen Kablo Emniyet Ayağı Soğuk Uç

TASARIM

• Ekran Yok
• Çap 22 mm
• Renk Siyah

Astra F998B Saç Maşası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.