En Yüksek Isı:
220 °C
Kaplama Malzemesi:
Titanyum Seramik
Isı Ayarı:
Var
İyon Özelliği:
Var
Ekran:
Yok

Astra L021 Saç Düzleştirici Fiyatları

Astra L021 Profesyonel Siyah Saç Düzleştirici

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

1.862,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 1862.00
Astra L021 Profesyonel Kırmızı Saç Düzleştirici

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

1.932,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1932.30
Astra L021 Profesyonel Saç Düzleştirici Siyah

Satıcı: IŞIL BEAUTY KOZMETİK

1.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1940.00
Astra L021 Profesyonel Kırmızı Saç Düzleştirici

Satıcı: Deve Yükü

1.946,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1946.55
Astra Profesyonel Breziya Fönü Keratin Düzleştiricisi L021 Max 250° Isı

Satıcı: MARKAM SHOP

1.959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1959.00
Astra L021 Profesyonel Siyah Saç Düzleştirici

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

1.977,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 1977.78
Astra L021 Profesyonel Siyah Saç Düzleştirici

Satıcı: Deveyükü

1.977,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 1977.78
Astra L021 Profesyonel Siyah Saç Düzleştirici

Satıcı: Deve Yükü

2.146,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2146.05
Astra L021 Profesyonel Kırmızı Saç Düzleştirici

Satıcı: DİLAN OZKUL

2.146,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2146.05
L021 Profesyonel Saç Düzleştirici Siyah

Satıcı: Deveyükü toptan

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 2209

Astra L021 Saç Düzleştirici Fiyat Geçmişi

Astra L021 Saç Düzleştirici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Ekran Yok
• Kaplama Malzemesi Titanyum Seramik
• Renk Kırmızı Siyah

Astra L021 Saç Düzleştirici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.