En Düşük Isı:
120 °C
En Yüksek Isı:
220 °C
Çap:
20 mm
Isı Ayarı:
Var
İyon Özelliği:
Var
Sesli Uyarı:
Yok
Ekran:
Yok

BaByliss AS126E Elektrikli Fırça Fiyatları

Babylıss As126e Perfect Finish Hot Air S (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 2.449,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

1 2459.3
Babylıss As126e Perfect Finish Hot Air S (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 2.449,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 2459.3
Babyliss AS126E Hava Üflemeli Saç Şekillendirme Seti

Satıcı: teknosa

2.939,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 hafta önce

3 2939.02
Babyliss As126E Perfect Finish Hava Üflemeli Şekillendirici 3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

4 3499.00
BaByliss AS126E Perfect Finish Hava Üflemeli Saç Şekillendirici Set

Satıcı: Teknosa

2.939,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 hafta önce

5 2939.02
Babyliss As126e Perfect Finish Hot Air Styler Hava Üflemeli Saç Şekillendirici Seti (4 Aksesuar) 3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 3499.00
Babyliss As126e Perfect Finish Hava Üflemeli Saç Şekillendirici Set

Satıcı: Hakman

3.653,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

7 3653.10
Babyliss AS126E Hava Üflemeli Saç Şekillendirme Seti

Satıcı: prolet

3.779,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 3779.10
BaByliss AS126E Perfect Finish Hava Üflemeli Saç Şekillendirici Set Siyah

Satıcı: BAKSERLTD

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 3899.00
BaByliss AS126E Perfect Finish Hava Üflemeli Saç Şekillendirici Set Siyah

Satıcı: ChipShop

4.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 4050.00
BABYLİSS Perfect Finish 1000W 220 Derece Kurutma ve 4 Başlıklı Hava Üflemeli Saç Şekillendirici Seti

Satıcı: Babyliss

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 4199.00
BABYLİSS Perfect Finish 1000W 220 Derece Kurutma ve 4 Başlıklı Hava Üflemeli Saç Şekillendirici Seti

Satıcı: Hakman

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 4199.00
Babyliss AS126E Hava Üflemeli Saç Şekillendirme Seti

Satıcı: babyliss

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

13 4199.00
BaByliss AS126E Perfect Finish Hava Üflemeli Saç Şekillendirici Set

Satıcı: Ahidenal

3.675,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 hafta önce

14 3675.00
BaByliss AS126E Perfect Finish Hava Üflemeli Saç Şekillendirici Set

Satıcı: hakman

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

15 4199.00
BaByliss AS126E Perfect Finish Hava Üflemeli Saç Şekillendirici Set

Satıcı: PROLET BİLİŞİM

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

16 4199.00
AS126E Perfect Finish Hava Üflemeli Saç Şekillendirici Set 4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

17 4209
Babyliss As126e Perfect Finish Hava Üflemeli Saç Şekillendirici Set

Satıcı: ANTREPO

5.907,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

18 5907.30
BaByliss AS126E Perfect Finish Hava Üflemeli Saç Şekillendirici Set

Satıcı: ANTREPO

6.790,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

19 6800

BaByliss AS126E Elektrikli Fırça Fiyat Geçmişi

BaByliss AS126E Elektrikli Fırça Temel Özellikleri

120 °C
220 °C
Çap:
20 mm
Var
Yok

BaByliss AS126E Elektrikli Fırça Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Elektrikli Fırça
• Cihaz İşlevi Dalga Düzleştirme
• Isı Ayarı Var
• En Düşük Isı 120 °C
• En Yüksek Isı 220 °C
• Hızlı Isınma Var
• İyon Özelliği Var
• Sesli Uyarı Yok
• Diğer Özellikler Kurutma Özelliği Soğuk Hava Seçeneği

TASARIM

• Ekran Yok
• Çap 20 mm 38 mm
• Renk Siyah

BaByliss AS126E Elektrikli Fırça Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.