Isı Kademesi:
3 kademe
En Düşük Isı:
160 °C
En Yüksek Isı:
200 °C
Çap:
36 mm
Kaplama Malzemesi:
Kuvars Seramik
Isı Ayarı:
Var
İyon Özelliği:
Yok
Ekran:
Yok

BaByliss C112E Curl Styler Luxe Saç Maşası Fiyatları

Babyliss C112e Curl Styler Luxe Şekillendirici Maşa

Satıcı: TAŞARAVM

4.341,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 4341.30
BaByliss Maşa ve Düzleştirici 2si1 Arada Curl Styler Luxe, 36mm Gövde, 200 Derece, Kuvars-Seramik Kaplama Plaka, C112E

Satıcı: TAŞARAVM

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 5009
Babyliss C112E Curl Styler Luxe Seramik Saç Maşası

Satıcı: TAŞARAVM

5.325,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 5325.30
BaByliss Curl Styler Luxe 36 Mm Saç Maşası-C112E Siyah

Satıcı: GSM DÜNYASI 33

5.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 5880.00
BaByliss Curl Styler Luxe 36 Mm Saç Maşası-C112E Siyah

Satıcı: TAŞARAVM

5.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 5990.00
Babyliss C112E Curl Styler Luxe Şekillendirici

Satıcı: ahidenal

6.029,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 6029.10
Babyliss C112e Curl Styler Luxe Şekillendirici

Satıcı: Hakman

6.089,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 6089.10
Babyliss C112E Curl Styler Luxe Şekillendirici

Satıcı: TAŞARAVM

6.736,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 6736.50
Babyliss C112E Curl Styler Luxe Seramik Saç Maşası

Satıcı: Ahidenal

6.859,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 6859.02
C112E Curl Styler Luxe Siyah Şekillendirici 6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 7009

BaByliss C112E Curl Styler Luxe Saç Maşası Fiyat Geçmişi

BaByliss C112E Curl Styler Luxe Saç Maşası Temel Özellikleri

3 kademe
160 °C
200 °C
Çap:
36 mm
Kuvars Seramik
Var
Yok

BaByliss C112E Curl Styler Luxe Saç Maşası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Saç Maşası
• Cihaz İşlevi Bukle Dalga Düzleştirme
• Isı Ayarı Var
• Isı Kademesi 3 kademe
• En Düşük Isı 160 °C
• En Yüksek Isı 200 °C
• Hızlı Isınma Var
• İyon Özelliği Yok
• Diğer Özellikler Dönebilen Kablo Otomatik Kapanma Soğuk Hava Seçeneği

TASARIM

• Ekran Yok
• Çap 36 mm
• Kaplama Malzemesi Kuvars Seramik
• Kablo Uzunluğu 250 cm
• Renk Bronz

BaByliss C112E Curl Styler Luxe Saç Maşası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.