Isı Kademesi:
6 kademe
En Düşük Isı:
160 °C
En Yüksek Isı:
210 °C
Çap:
19 mm
Kaplama Malzemesi:
Seramik
Isı Ayarı:
Var
İyon Özelliği:
Yok
Sesli Uyarı:
Yok

BaByliss C450E Saç Maşası Fiyatları

Babylıss C450e Rose Quarts Saç Maşası (1 (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 1.959,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 1969.3
Babyliss C450E Rose Quartz 19Mm Tong Saç Maşası Pembe 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 2799.00
Babyliss C450E Rose Quartz 19 MM Tong Saç Maşası rose

Satıcı: teknosa

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 2799.00
Babyliss C450e Rose Quartz 19mm Tong Saç Maşası 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 2799.00
Babyliss C450e Rose Quartz Saç Maşası

Satıcı: Hakman

3.044,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

5 3044.10
BaByliss Rose Quartz 19Mm Tong Saç Maşası-C450E Siyah

Satıcı: BAKSERLTD

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

6 3299.00
BABYLİSS Rose Quartz 19 mm 210 Derece 6 Isı Ayarlı Kuvars Seramik Kaplama İnce Saç Maşası Pembe

Satıcı: Hakman

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 3499.00
BABYLİSS Rose Quartz 19 mm 210 Derece 6 Isı Ayarlı Kuvars Seramik Kaplama İnce Saç Maşası Pembe

Satıcı: Babyliss

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 3499.00
Babyliss C450E Rose Quartz 19 MM Tong Saç Maşası rose

Satıcı: babyliss

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 3499.00
Babyliss C450E 19 mm Seramik Saç Maşası

Satıcı: hakman

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 3499.00
Babyliss C450E 19 mm Seramik Saç Maşası

Satıcı: PROLET BİLİŞİM

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

11 3499.00
BaByliss Rose Quartz 19Mm Tong Saç Maşası-C450E Siyah

Satıcı: Hakman

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

12 3499.00
C450E Rose Quartz Siyah Saç Maşası 3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

13 3509
Babyliss C450e Rose Quartz Siyah Saç Maşası

Satıcı: ANTREPO

4.341,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

14 4341.30
BaByliss C450E Rose Quartz Siyah Saç Maşası

Satıcı: ANTREPO

4.990,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 5000

BaByliss C450E Saç Maşası Fiyat Geçmişi

BaByliss C450E Saç Maşası Temel Özellikleri

6 kademe
160 °C
210 °C
Çap:
19 mm
Seramik
Var
Yok
Ekran:
Yok

BaByliss C450E Saç Maşası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Saç Maşası
• Cihaz İşlevi Bukle
• Isı Ayarı Var
• Isı Kademesi 6 kademe
• En Düşük Isı 160 °C
• En Yüksek Isı 210 °C
• Hızlı Isınma Var
• İyon Özelliği Yok
• Sesli Uyarı Yok
• Diğer Özellikler Dönebilen Kablo Isı Göstergesi Otomatik Kapanma

TASARIM

• Ekran Yok
• Çap 19 mm
• Kaplama Malzemesi Seramik
• Kablo Uzunluğu 250 cm
• Renk Rose Gold

BaByliss C450E Saç Maşası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.