Isı Kademesi:
6 kademe
En Düşük Isı:
160 °C
En Yüksek Isı:
210 °C
Çap:
25 mm
Kaplama Malzemesi:
Seramik
Isı Ayarı:
Var
İyon Özelliği:
Yok
Sesli Uyarı:
Yok

BaByliss C451E Saç Maşası Fiyatları

Babylıss C451e Rose Quarts Saç Maşası ( (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 2.029,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

1 2039.3
Babylıss C451e Rose Quarts Saç Maşası (25mm) (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 2.029,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

2 2039.3
BABYLİSS Rose Quartz 25 mm 210 Derece 6 Isı Ayarlı Kuvars Seramik Kaplama Orta Kalınlıkta Saç Maşası

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

2.630,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 2630.55
Babyliss C451E Rose Quartz 25Mm Saç Maşası 2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

4 2899.00
Babyliss C451E Rose Quartz 25 MM Tong Saç Maşası rose

Satıcı: teknosa

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 2899.00
Babyliss C451e Rose Quarts 25mm Saç Maşası 2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

6 2899.00
Babyliss C451E Rose Quartz 25mm Tong Saç Maşası

1 yorum

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 2899.00
Babyliss C451e Rose Quartz Saç Maşası

Satıcı: Hakman

3.218,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

8 3218.10
BaByliss Rose Quartz 25Mm Tong Saç Maşası-C451E Siyah

Satıcı: BAKSERLTD

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 3299.00
Babyliss C451E 25 mm Seramik Saç Maşası

Satıcı: Boyner

3.331,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 3331.02
BABYLİSS Rose Quartz 25 mm 210 Derece 6 Isı Ayarlı Kuvars Seramik Kaplama Orta Kalınlıkta Saç Maşası

Satıcı: HOME BOYNER

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 3399.00
Babyliss C451E Rose Quartz 25 MM Tong Saç Maşası rose

Satıcı: babyliss

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 3699.00
Babyliss C451E 25 mm Seramik Saç Maşası

Satıcı: PROLET BİLİŞİM

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

13 3699.00
BaByliss Rose Quartz 25Mm Tong Saç Maşası-C451E Siyah

Satıcı: Hakman

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

14 3699.00
C451E Rose Quartz Siyah Saç Maşası 3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

15 3709
Babyliss C451e Rose Quartz Siyah Saç Maşası

Satıcı: ANTREPO

4.689,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

16 4689.30
BaByliss C451E Rose Quartz Siyah Saç Maşası

Satıcı: ANTREPO

5.390,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

17 5400

BaByliss C451E Saç Maşası Fiyat Geçmişi

BaByliss C451E Saç Maşası Temel Özellikleri

6 kademe
160 °C
210 °C
Çap:
25 mm
Seramik
Var
Yok
Ekran:
Yok

BaByliss C451E Saç Maşası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Saç Maşası
• Cihaz İşlevi Bukle
• Isı Ayarı Var
• Isı Kademesi 6 kademe
• En Düşük Isı 160 °C
• En Yüksek Isı 210 °C
• Hızlı Isınma Var
• İyon Özelliği Yok
• Sesli Uyarı Yok
• Diğer Özellikler Dönebilen Kablo Isı Göstergesi Otomatik Kapanma

TASARIM

• Ekran Yok
• Çap 25 mm
• Kaplama Malzemesi Seramik
• Kablo Uzunluğu 250 cm
• Renk Rose Gold

BaByliss C451E Saç Maşası İle En Çok Karşılaştırılan Saç Şekillendiriciler

BaByliss C451E Saç Maşası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.