Isı Kademesi:
2 kademe
En Düşük Isı:
200 °C
En Yüksek Isı:
230 °C
Kaplama Malzemesi:
Seramik
Isı Ayarı:
Var
İyon Özelliği:
Yok
Ekran:
Yok

BaByliss ST089E Straightner 230 Saç Düzleştirici Fiyatları

Babyliss Saç Düzleştirici Ceramic Straight, 230 Derece, Seramik Plaka, 2 Dijital Isı Ayarı, Hızlı Isınma Özelliği, ST089E

Satıcı: AKKOÇMAKİNA

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 1409
BABYLİSS Ceramic Straight 230 Derece 2 Isı Ayarlı Seramik Plaka Dalga Fonksiyonlu Saç Düzleştirici ST089E

Satıcı: AkkoçMakina

1.366,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1366.72
Babyliss ST089E Ceramic Straight 230 Saç Düzleştirici

Satıcı: AkkoçMakina

1.420,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 1420.00
BaByliss ST089E Ceramic Straight 230 Saç Düzleştirici siyah

Satıcı: çeyizmağazası

1.445,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 1445.85
BaByliss ST089E Ceramic Straight 230 Saç Düzleştirici siyah

Satıcı: akkocmakina

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 1499.00
Babyliss ST089E Ceramic Straight 230 Saç Düzleştirici

Satıcı: ChipShop

1.767,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 1767.00
BABYLİSS Ceramic Straight 230 Derece 2 Isı Ayarlı Seramik Plaka Dalga Fonksiyonlu Saç Düzleştirici ST089E

Satıcı: TLTB

1.934,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1934.00
Babyliss St089e Ceramic Straight 230 Saç Düzleştirici

Satıcı: TLTB

2.001,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2001.00
Babyliss St089e Ceramic Straight Seramik Plakalı İki Sıcaklık Ayarlı Kablolu Saç Düzleştirici

Satıcı: ANTREPO

2.775,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 2775.30
BaByliss ST089E Ceramic Straight 230 24x95mm Seramik Plakalı İki Sıcaklık Ayarlı Kablolu Saç Düzleşt

Satıcı: ANTREPO1

3.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3190.00
BaByliss ST089E Ceramic Straight 230 24x95mm Seramik Plakalı İki Sıcaklık Ayarlı Kablolu Saç Düzleşt

Satıcı: ANTREPO

3.190,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 3200
Babyliss ST089E Seramik Saç Düzleştirici

Satıcı: Miatek

3.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 3500.00

BaByliss ST089E Straightner 230 Saç Düzleştirici Fiyat Geçmişi

BaByliss ST089E Straightner 230 Saç Düzleştirici Temel Özellikleri

2 kademe
200 °C
230 °C
Seramik
Var
Yok

BaByliss ST089E Straightner 230 Saç Düzleştirici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Saç Düzleştirici
• Cihaz İşlevi Dalga Düzleştirme
• Isı Ayarı Var
• Isı Kademesi 2 kademe
• En Düşük Isı 200 °C
• En Yüksek Isı 230 °C
• Hızlı Isınma Var
• Isınma Süresi 30 sn
• İyon Özelliği Yok
• Diğer Özellikler Dönebilen Kablo Silikon Mat

TASARIM

• Ekran Yok
• Kaplama Malzemesi Seramik
• Kablo Uzunluğu 200 cm
• Renk Siyah

BaByliss ST089E Straightner 230 Saç Düzleştirici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.