Isı Kademesi:
2 kademe
En Düşük Isı:
200 °C
En Yüksek Isı:
230 °C
Çap:
25 mm
Kaplama Malzemesi:
Seramik
Isı Ayarı:
Var
İyon Özelliği:
Yok
Sesli Uyarı:
Yok

BaByliss ST241E Saç Düzleştirici Fiyatları

Babylıss St241e Smooth Ceramic 230 Saç Düzleştirici (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 1.754,35 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1764.35
BABYLİSS Smooth Ceramic 25 mm 230 Derece 2 Isı Ayarlı Seramik Plaka Otomatik Kapanır Saç Düzleştirici ST241E

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

1.576,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 1576.00
Babyliss ST241E Smooth Ceramic 230 Saç Düzleştirici siyah

Satıcı: saturnteknolojik

1.979,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1979.10
Babyliss ST241E Smooth Ceramic 230 Saç Düzleştirici siyah

Satıcı: prolet

2.249,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 2249.10
Babyliss St241E Smooth Ceramic 230 Saç Düzleştirici

Satıcı: AKDOGANHEDİYELİKESYA

2.295,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 2295.00
Babyliss ST241E Saç Düzleştirici

Satıcı: MEDIAMARKT

2.479,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 2479.40
Babyliss ST241E Saç Düzleştirici

Satıcı: PROLET BİLİŞİM

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 2499.00
Babyliss St241E Smooth Ceramic 230 Derece Saç Düzleştirici 2.529,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 2529.00
BABYLİSS Smooth Ceramic 25 mm 230 Derece 2 Isı Ayarlı Seramik Plaka Otomatik Kapanır Saç Düzleştirici ST241E

Satıcı: MediaMarkt

2.530,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 2530.00
Babyliss St241e Smooth Ceramic 230 Saç Düzleştirici 2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2699.00
Babyliss ST241E Smooth Ceramic 230 Saç Düzleştirici

Satıcı: Akdoğan Hediyelik Eşya

2.759,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

11 2759.81
Babyliss St241E Smooth Ceramic 230 Saç Düzleştirici

Satıcı: Hakman

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 2999.00
ST241E Smooth Ceramic 230 25mm Seramik Plakalı 200°C-230°C Isı Ayarlı Döner Kablolu Saç Düzleştirici 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 3009
BaByliss ST241E Smooth Ceramic 230 25mm Seramik Plakalı 200°C-230°C Isı Ayarlı Döner Kablolu Saç Düz

Satıcı: ANTREPO

3.990,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 4000

BaByliss ST241E Saç Düzleştirici Fiyat Geçmişi

BaByliss ST241E Saç Düzleştirici Temel Özellikleri

2 kademe
200 °C
230 °C
Çap:
25 mm
Seramik
Var
Yok
Ekran:
Yok

BaByliss ST241E Saç Düzleştirici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Saç Düzleştirici
• Cihaz İşlevi Düzleştirme
• Isı Ayarı Var
• Isı Kademesi 2 kademe
• En Düşük Isı 200 °C
• En Yüksek Isı 230 °C
• Hızlı Isınma Var
• Isınma Süresi 30 sn
• İyon Özelliği Yok
• Sesli Uyarı Yok
• Diğer Özellikler Dönebilen Kablo Güç Gösterge Işığı Otomatik Kapanma Soğuk Uç

TASARIM

• Ekran Yok
• Çap 25 mm
• Kaplama Malzemesi Seramik
• Kablo Uzunluğu 180 cm
• Renk Siyah

BaByliss ST241E Saç Düzleştirici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.