Isı Kademesi:
6 kademe
En Düşük Isı:
140 °C
En Yüksek Isı:
235 °C
Çap:
28 mm
Kaplama Malzemesi:
Seramik
Isı Ayarı:
Var
İyon Özelliği:
Yok
Sesli Uyarı:
Yok

BaByliss ST330E Saç Düzleştirici (Bordo) Fiyatları

Babyliss Saç Düzleştirici 28X110Mm-St330E Siyah

Satıcı: AhideNal

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 2499.00
Babyliss ST330E Saç Düzleştirici siyah

Satıcı: ahidenal

3.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 3150.00
Babyliss St330e Saç Düzleştirici

Satıcı: Akdoganhediyelikesya

3.301,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3301.70
Babyliss Saç Düzleştirici 28X110Mm-St330E Siyah

Satıcı: AKDOGANHEDİYELİKESYA

3.395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 3395.00
Babyliss ST330E Seramik Saç Düzleştirici

Satıcı: Ahidenal

3.430,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 3430.00
Babyliss ST330E Seramik Saç Düzleştirici

Satıcı: Akdoğan Hediyelik Eşya

3.473,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 3473.17
Babyliss ST330E Seramik Saç Düzleştirici

Satıcı: akdoganhediyelikesya

3.505,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 3505.50
BABYLİSS Seramik Kaplama 235 Derece 6 Isı Ayarlı Bukle Fonksiyonlu Led Ekranlı Saç Düzleştirici Siyah

Satıcı: Ahidenal

3.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3790.00
Babyliss ST330E Saç Düzleştirici siyah

Satıcı: akdoganhediyelikesya

3.795,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 3795.00
Babyliss Saç Düzleştirici 28 x 110 mm, ST330E

Satıcı: akdoganhediyelikesya

3.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

10 4005
Babyliss St330e 28 X 110Mm Elmas Seramik Plakalı 6 Isı Ayarlı I-Curl Fonksiyonlu Saç Düzleştirici

Satıcı: ANTREPO

4.341,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 4341.30
BaByliss ST330E 28 x 110mm Elmas Seramik Plakalı 6 Isı Ayarlı I-Curl Fonksiyonlu Saç Düzleştirici

Satıcı: ANTREPO

4.990,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 5000

BaByliss ST330E Saç Düzleştirici (Bordo) Fiyat Geçmişi

BaByliss ST330E Saç Düzleştirici Ürün Ailesi

BaByliss ST330E Bordo Saç Düzleştirici Bordo 2.499,00 TL
BaByliss ST330E Siyah Saç Düzleştirici Siyah Fiyat bulunamadı

BaByliss ST330E Saç Düzleştirici (Bordo) Temel Özellikleri

6 kademe
140 °C
235 °C
Çap:
28 mm
Seramik
Var
Yok
Kilit Sistemi:
Var
Ekran:
Yok

BaByliss ST330E Saç Düzleştirici (Bordo) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Saç Düzleştirici
• Cihaz İşlevi Bukle Düzleştirme
• Isı Ayarı Var
• Isı Kademesi 6 kademe
• En Düşük Isı 140 °C
• En Yüksek Isı 235 °C
• İyon Özelliği Yok
• Sesli Uyarı Yok
• Kilit Sistemi Var
• Diğer Özellikler Güç Gösterge Işığı Kıvrımlı Plaka Nemli Saçta Kullanım

TASARIM

• Ekran Yok
• Çap 28 mm
• Kaplama Malzemesi Seramik
• Renk Bordo

BaByliss ST330E Saç Düzleştirici (Bordo) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.