Isı Kademesi:
5 kademe
En Düşük Isı:
150 °C
En Yüksek Isı:
230 °C
Çap:
39 mm
Kaplama Malzemesi:
Seramik
Isı Ayarı:
Var
Sesli Uyarı:
Yok
Ekran:
Yok

BaByliss ST492E Steam Straight Buharlı Saç Düzleştirici Fiyatları

Babylıss St492e Steam Straight Buharlı S (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 4.124,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 4124.25
Babylıss St492e Steam Straight Buharlı Saç Düzleştirici (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 4.124,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 4124.25
Babyliss St492E Steam Straight Buharlı Saç Düzleştirici 5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

3 5499.00
BABYLİSS ST492E Steam Straight Buharlı Saç Düzleştirici

Satıcı: Babyliss

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 5499.00
BaByliss ST492E Steam Straight Buharlı Saç Düzleştirici siyah

Satıcı: teknosa

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

5 5499.00
Babyliss St492e Steam Straight Buharlı Saç Düzleştirici 5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 5499.00
Babyliss St492e Steam Straight Buharlı Saç Düzleştirici

Satıcı: Hakman

6.089,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 6089.10
BABYLİSS ST492E Steam Straight Buharlı Saç Düzleştirici

Satıcı: Hakman

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 6999.00
BaByliss ST492E Steam Straight Buharlı Saç Düzleştirici siyah

Satıcı: hakman

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

9 6999.00
Babyliss ST492E Seramik Saç Düzleştirici

Satıcı: hakman

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 6999.00
Babyliss Steam Straight Buharlı Saç Düzleştirici-St492E Siyah

Satıcı: Hakman

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 6999.00
ST492E Steam Straight Buharlı Saç Düzleştirici 6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 7009
Babyliss Babyliss St492e Steam Straight Seramik Buharlı Saç Düzleştirici

Satıcı: TAŞARAVM

8.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 8700.00
Babyliss ST492E Seramik Saç Düzleştirici

Satıcı: TAŞARAVM

9.215,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 9215.00
Babyliss Steam Straight Buharlı Saç Düzleştirici, St492e

Satıcı: TAŞARAVM

12.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

15 12500.00

BaByliss ST492E Steam Straight Buharlı Saç Düzleştirici Fiyat Geçmişi

BaByliss ST492E Steam Straight Buharlı Saç Düzleştirici Temel Özellikleri

5 kademe
150 °C
230 °C
Çap:
39 mm
Seramik
Var
Yok

BaByliss ST492E Steam Straight Buharlı Saç Düzleştirici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Saç Düzleştirici
• Cihaz İşlevi Düzleştirme
• Isı Ayarı Var
• Isı Kademesi 5 kademe
• En Düşük Isı 150 °C
• En Yüksek Isı 230 °C
• Hızlı Isınma Var
• Isınma Süresi 20 sn
• Sesli Uyarı Yok
• Diğer Özellikler Buhar Özelliği Dönebilen Kablo Isı Göstergesi Koruma Çantası Otomatik Kapanma

TASARIM

• Ekran Yok
• Çap 39 mm
• Kaplama Malzemesi Seramik
• Renk Siyah

BaByliss ST492E Steam Straight Buharlı Saç Düzleştirici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.