Isı Kademesi:
3 kademe
Isı Ayarı:
Var
İyon Özelliği:
Var
Kilit Sistemi:
Var
Ekran:
Yok

Braun BRAS430E Air Styler 4.3 Elektrikli Fırça Fiyatları

Braun Bras430e 4.3 Iontec Saç Kurutma Makinesi ve Şekillendirici (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 2.999,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 2999.40
Braun BRAS430E Air Styler 4.3 IONTEC Saç Kurutma Makinesi ve Şekillendirici, 3 Başlıklı

Satıcı: Amazon.com.tr

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

2 4009
Braun BRAS430E Air Styler 4.3 IONTEC Saç Kurutma Makinesi ve Şekillendirici, 3 Başlıklı

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

3.818,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 3818.40
Braun Air Styler 4.3 Iontec Bras430e Saç Şekillendirme Seti

Satıcı: Teknout

3.827,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3827.10
Braun BRAS430E Air Styler 4.3 IONTEC Saç Kurutma Makinesi ve Şekillendirici, 3 Başlıklı

Satıcı: Pandora Ticaret

3.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 3999.90
Braun Air Styler 4.3 Iontec Bras430e Saç Şekillendirme Seti

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

4.192,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 4192.50
Braun Air Styler 4.3 IONTEC BRAS430E Saç Şekillendirme Seti

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

4.297,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4297.10
Braun Bras430e Air Styler 4.3 Iontec Saç Kurutma Makinesi Ve Şekillendirici gri

Satıcı: ANADOLUEVKONSEPT

4.337,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 4337.10
Braun Bras430e Air Styler 4.3 Iontec Saç Kurutma Makinesi Ve Şekillendirici gri

Satıcı: dato-teknoloji

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 4499.00
Braun Air Styler 4.3 IONTEC Saç Kurutma Makinesi Ve Şekillendirici, 3 Başlıklı

Satıcı: Braun Shop

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 4999.00
Braun BRAS430E Air Styler 4.3 IONTEC Saç Kurutma Makinesi ve Şekillendirici, 3 Başlıklı

Satıcı: Braun Shop

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 4999.00
Braun BRAS430E Air Styler 4.3 IONTEC Saç Kurutma Makinesi ve Şekillendirici, 3 Başlıklı

Satıcı: Teknosa

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 4999.00
Braun Bras430e Air Styler 4.3 Iontec 3 Başlıklı Saç Kurutma Makinesi ve Şekillendirici 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

13 4999.00
Braun Bras430E Air Styler 4.3 Iontec Saç Kurutma Makinesi Ve Şekillendirici Gri

Satıcı: Braun Shop

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 4999.00
BRAS430E Air Styler 4.3 Iontec 3 Başlıklı Saç Kurutma Makinesi ve Şekillendirici 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 4999.00
Braun BRAS430E 4.3 Iontec 3 Başlıklı Saç Kurutma Makinesi ve Şekillendirici

Satıcı: ANTREPO

5.787,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 5787.13

Braun BRAS430E Air Styler 4.3 Elektrikli Fırça Fiyat Geçmişi

Braun BRAS430E Air Styler 4.3 Elektrikli Fırça Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Elektrikli Fırça
• Cihaz İşlevi Düzleştirme
• Isı Ayarı Var
• Isı Kademesi 3 kademe
• İyon Özelliği Var
• Kilit Sistemi Var
• Diğer Özellikler Çıkarılabilir Hava Filtresi Güç Gösterge Işığı Hava Üflemeli Fırça Kurutma Özelliği Oval Fırça Soğuk Hava Seçeneği

TASARIM

• Ekran Yok
• Renk Gri

Braun BRAS430E Air Styler 4.3 Elektrikli Fırça Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.